Підписання меморандуму про співпрацю між НУБіП України і ТОВ "ЛІРА САПР" - провідним вітчизняним розробником програмного забезпечення для інженерних розрахунків

26 квітня 2023, 10:00
м. Київ

Шановні колеги, співробітники кафедри та студенти! Із радістю повідомляємо вам, що за ініціативи кафедри будівництва у складі факультету конструювання та дизайну НУБіП України на чолі із деканом факультету к.т.н., доц. Ружило З.В. сталася знакова подія - підписання меморандуму про співпрацю між НУБіП України і ТОВ "ЛІРА САПР" - провідним вітчизняним розробником програмного забезпечення для інженерних розрахунків.

Починаючи із 2019 року, ТОВ "ЛІРА САПР" активно співпрацює із кафедрою будівництва, надаючи  та щорічно оновлюючи ліцензійне програмне забезпечення, яке активно застосовується у навчальному процесі, бакалаврських і магістерських кваліфікаційних роботах, а також наукових роботах науково-педагогічних працівників кафедри, магістрів і аспірантів, які навчаються за спеціальністю 192 "Будівництво та цивільна інженерія".

Із підписанням меморандуму, плідна співпраця між НУБіП України та ТОВ "ЛІРА САПР" ще більше розшириться та розвинеться і позитивно вплине на якість підготовки фахівців будівельного напряму, яких готує кафедра будівництва.

 Євген Дмитренко

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook