КІНЬ — ЦЕ НАЙШЛЯХЕТНІША ТА ПРЕКРАСНА ТВАРИНА СПОВНЕНА ДОБРОТОЮ ТА ЩИРІСТЮ

4 листопада 2023, 16:35
ФВМ НУБіП України

   Теплого осіннього дня, коли сонечко вже не припікає, а лише золотить крони дерев, студенти 5 групи 1 курсу на чолі з наставником, доцентом кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка Станіславом Гаркушою відвідали навчально-науково-виробничу лабораторію конярства НУБіП України.

   Лабораторія розташована в чудовій місцині з прекрасними краєвидами. Заходячи в лабораторію, а так зовсім не хочеться її називати, ніби потрапляєш в казку. Екскурсію для студентів провела, лікар ветеринарної медицини Бондар Світлана Вадимівна.

   Вона у 2021 році закінчила Національний університет біоресурсів і природокористування України, здобула кваліфікацію вищої освіти магістр за спеціальністю «Лікар ветеринарної медицини».
  Спочатку був інструктаж з техніки безпеки та поводження з тваринами, а вже потім Світлана Вадимівна розповіла про догляд за цими прекрасними, а інколи й норовливими створіннями.

   Не оминула лікар і про породи коней, що на даний час утримуються на стайні, а також певними особливостями стосовно їх догляду, утримання, годівлі та розпорядку дня.

   Студенти, в своїх запитаннях, цікавились в чому полягає робота ветеринарного лікаря при роботі з кіньми. Також були запитання про гурток та заняття на конюшні. І під кінець зустрічі, мабуть самим яскравим моментом, було те, що дозволили трішки погодувати тварин та їх погладити.

   Студенти 5 групи 1 курсу висловлюють слова вдячності як керівництву навчально-науково-виробничої лабораторії конярства НУБіП України, так і лікарю ветеринарної медицини Бондар Світлані Вадимівні за цікаву екскурсію, позитивні емоції та вичерпні відповіді на всі запитання.

Студентка 5 групи 1 курсу
Ліпашова Олександра

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook