Затвердження тем аспірантам та обговорення результатів проміжної атестації здобувачів вищої освіти у полі зору засідання кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського

20 жовтня 2023 року

         19 жовтня 2023 року у змішаному форматі відбулося чергове засідання кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського, на якому було розглянуто ряд важливих питань.

Зокрема, на засіданні кафедри було затверджено теми дисертацій здобувачам третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти освітньо-наукової програми «Менеджмент» спеціальності 073 Менеджмент. Здобувачі представили наукові пропозиції: обґрунтували обрані теми майбутніх дисертацій, їх актуальність, об’єкти, предмети досліджень, окреслили мету та, відповідно, завдання наукових досліджень. У процесі жвавого обговорення науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського висловили слушні поради, пропозиції та зауваження до запропонованих тем дисертацій. Після обговорення ‑ науково-педагогічним колективом кафедри було затверджено теми дисертаційних досліджень та рекомендовано до подальшого затвердження їх на науковій раді факультету аграрного менеджменту.
 
 
 
Серед важливих питань порядку денного засідання кафедри було обговорено результати проміжної атестації здобувачів вищої освіти, поточний стан навчального процесу в першому семестрі 2023-2024 навчального року. Також на засіданні кафедри було рекомендовано до друку навчально-методичні праці.
 
 
Мар’яна Добрівська, секретар кафедри
менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook