Студент спеціальності «Фізична культура і спорт» – срібний призер Чемпіонату Київської області з боксу

18 вересня 2023 року
  У місті Бровари, у боксерській залі Київського обласного фахового спортивного коледжу з 14 по 16 вересня відбувся чемпіонат Київської області з боксу серед чоловіків та жінок (еліта) та молоді, жінок-молоді.
  У чемпіонаті області взяло участь 123 спортсмени із 26 міст, ОТГ, сіл Київської області. Даний чемпіонат є відбірковим до чемпіонату України, який пройде вже цього року.
  На офіційне відкриття змагань завітало багато поважних гостей, спортивні функціонери, депутати, видатні спортсмени, які у своїх виступах привітали спортсменів та побажали їм сил, витримки, наснаги та проявити усі свої найкращі технічні та тактичні якості і здобути омріяні перемоги!
  Під час змагань кожен спортсмен проявив свої найкращі боксерські якості і по праву перемогу отримали найсильніші спортсмени у своїй ваговій категорії.
  Наш університет на змаганнях представив студент спеціальності «Фізична культура і спорт» Гліб Валькович (гуманітарно-педагогічний ф-т). Він змагався у ваговій категорії 75 кг і посів друге місце.
 
Микола КОСТЕНКО,

завідувач кафедри фізичного виховання 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook