Спортсмени НУБіП України - призери чемпіонату світу зі спортивної радіопеленгації 2023 року

11 вересня 2023, 0:19
м. Ліберець, Чеська Республіка

    З медалями повернулися з чемпіонату світу зі спортивної радіопеленгації спортсмени університету. 340 спортсменів з 29 країн в Ізерських горах Північної Богемії змагалися у чотирьох дисциплінах за 6 комплектів нагород у 6 вікових категоріях серед чоловіків і жінок.

   У змаганнях серед юніорок срібну та дві бронзові медалі виборола  Жанна Бєлаш студентка 3-го курсу факультету інформаційних технологій. В особистому заліку Жанна зайняла 3 місце на класичній дистанції 3,5 МГц, та 2 і 3 місця в командному заліку в складі збірної команди України на класичних дистанціях 3,5 і 144 МГц.

 

   У змаганнях серед ветеранів золоту і бронзову медалі виборов В’ячеслав Пархоменко – старший викладач кафедри фізичного виховання в командному заліку в складі збірної команди України на класичних дистанціях 3,5 і 144 МГц

 

   У змаганнях серед жіночої еліти золоту медаль на класичній дистанції і срібну у змаганнях з радіоорієнтування виборола Олександра Пархоменко

 

   Змагання проходили в тяжких умовах для спортсменів: в дощову прохолодну погоду (+12 +140С) на гірській місцевості з крутими схилами, місцями з густим хвойним підліском, великою кількістю каменів покритих мохом, порослих чорницею, завалених хмизом, гіллям, а в заболочених низинах з великою кількістю кочок, так що на бігу не видно було куди ставити ногу особливо вниз або траверсом по схилу. Спортсмени отримували травми, розтягнення проте усі змагалися в однакових умовах.

 

Микола Костенко – завідувач кафедри фізичного виховання,

В’ячеслав Пархоменко – старший викладач кафедри фізичного виховання

гуманітарно-педагогічного факультету


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook