Відкрита лекція з дисципліни «Управління якістю»

28 серпня 2023 року

  

Відповідно до наказу ректора від 08 червня 2023 року № 5811 «Про підвищення якості надання освітніх послуг у НУБіП України в 2023/2024 навчальному році» та затвердженого графіку проведення відкритих лекцій в осінньому семестрі 24 серпня 2023 року доцентом кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Наталею Іванівною Драгнєвою було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Управління якістю» на тему «Еволюційні підходи до управління якістю» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент.
 
Лекцію було розпочато з актуальності теми та визначення її змістовного наповнення. Наталею Драгнєвою було окреслено основні трансформаційні етапи розвитку управління якістю в світі в контексті японського підходу до управління якістю, американського підходу до управління якістю, європейських методів управління якістю.
 
Цікавою для здобувачів вищої освіти була участь в опитуванні, за результатами якого лектором було охарактеризовано основні пріоритети присутніх з точки зору їх уподобань, як споживачів, при виборі товарів. Було наголошено на важливості показників якості та стандартах готової продукції.
 
 
У ході лекції здобувачі вищої освіти мали можливість познайомитися з основними здобутками світових авторитетів з управління якістю.
 
 
 
 
Спікер поділилася своїми знаннями та досвідом щодо того, як змінювалися підходи до управління якістю протягом часу та як ці зміни відображалися на результативності діяльності різних організацій.
 
Наталею Драгнєвою було вдало використано інструменти платформи «Kahoot!», зокрема інтерактивний метод моніторингу знань студентів у вигляді онлайн вікторини.
 
 
 
 
Така інтерактивна гра настільки захопила учасників, що навіть викликала конкурентний дух серед них, спонукаючи відповідати на запитання обґрунтовано та миттєво. За результатами такого змагання було визначено переможців, ними стали:
Ангеліна Нечипорук – 1 місце;
Андріана Крохмалюк – 2 місце;
Юлія Яценко – 3 місце.
В контексті європейського досвіду управління якістю Наталею Драгнєвою було приділено увагу політиці в сфері якості НУБіП України, було зазначено, що 13 лютого 2023 року наш університет отримав сертифікат відповідності вимогам стандарту ISO 9001:2015, що суттєво підвищило ступінь довіри до нього замовників освітніх послуг та партнерів.
На відкритій лекції були присутні завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Т. І. Балановська, доценти кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського А. В. Троян та Г. А. Харченко, асистенти кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського В. В. Голік та М. В. Добрівська, доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності А. А. Тюріна.
Лекція Наталі Драгнєвої на тему «Еволюція підходів до управління якістю» стала цінним джерелом знань і натхнення для всіх присутніх. У її презентації було наголошено, що управління якістю - це постійний, багатогранний процес, який вимагає гнучкої адаптації до динамічних змін у технологіях, ринкових умовах та вимогах споживачів, а вивчення еволюційних підходів до управління якістю є величезним надбанням та досвідом для сучасного покоління.
Лекційне заняття було проведене на високому науковому і методичному рівні й отримало схвальні відгуки від присутніх.
Аліна Троян,
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook