Участь у міжнародній науково-технічній конференції «Сучасні будівельні конструкції з металу та деревини» 9-10 червня 2023 р.

10 червня 2023 року
м. Київ

 9 та 10 червня 2023 року відбулася міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні будівельні конструкції з металу та деревини», організатором якої виступили Одеська державна академія будівництва та архітектури МОН України, Rzeszów University of Technology (Польща) та University of Rijeka (Хорватія).
Викладачі кафедри будівництва зав. каф. Бакулін Є.А., проф. Яковенко І.А. та ст. викл. Бакуліна Є.А. прийняли участь у роботі конференції з доповіддю на тему: «Моделювання дійсної роботи сталевих ферм покриття конверторного цеху за наслідками його руйнування».
Колектив кафедри будівництва факультету конструювання та дизайну щиро вдячний організаторам конференції (зав. каф. металевих, дерев’яних і пластмасових конструкцій ОДАБА Гілоду Олександру Юрійовичу, проректору з наукової рооби ОДАБА, професору Кровякову Сергію Олексійовичу) за підтримку, організацію та надану можливість участі у пленарному засіданні конференції.
Бажаємо Вам міцного здоровя’я, терпіння, наснаги та нових наукових здобутків, які безумовно будуть впливати на розвиток наукового потенціалу та стрімке і швидке відновлення нашої держави!

Програма конференції

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook