Студенти заочної форми навчання механіко-технологічного факультету отримали дипломи бакалавра

1 червня 2023 року
   29 травня 2023 року, випускникам заочної форми навчання ОС «Бакалавр» механіко-технологічного факультету урочисто вручено дипломи про освоєння відповідного освітнього ступеня вищої освіти. Цього дня завершили навчання 47 студентів за освітніми програмами «Агроінженерія» та «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».

   З вітальним словом до випускників, викладачів та гостей – всіх, хто за роки навчання натхненно працював над собою, опановував і допомагав опановувати важливі знання сучасного висококваліфікованого інженера та транспортного фахівця, звернувся декан механіко – технологічного факультету Вячеслав Братішко. Декан сердечно привітав випускників із суттєвим здобутком у житті свідомої людини – отриманні першого рівня вищої освіти та закликав випускників продовжити навчання на факультеті, у якості студентів магістратури. Зараз на ринку праці потрібні мислячі інженери та спеціалісти транспортної галузі. Але крім фахових знань, потрібно бути ще й впевненими у собі, невтомно працювати і завжди вчитися.
   Щирі вітання та побажання звучали від заступників декана факультету Ігоря Сівака та Оксани Ачкевич, методиста факультету Марини Федорової, які подякували випускникам за цілеспрямованість, свідоме окреслення лінії життєвої дороги для освоєння освітнього ступеня, практичне осмислення інженерних законів та побажали їм впевненості і наполегливості у подальшій праці в лавах студентів магістратури.

   До привітань також долучилися самі випускники. Випускникниця спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», Єлизавета Тарасова, подякувала професорсько-викладацькому колективу факультету за професіоналізм та змістовність занять і повідомила, що обов’язково, буде продовжувати навчання у магістратурі факультету за попередньою спеціальністю, оскільки, на ринку праці, роботодавці надають суттєву перевагу фахівцям, які освоїли другий (магістерський) рівень вищої освіти.
  Незалежно від діючих обмежень, захід пройшов, у теплій і дружній атмосфері. Тож залишається побажати новим бакалаврам бути відповідальними, енергійними, активними, працювати на авторитет, закріплювати людські чесноти та досягнути успіхів, під мирним небом України.


Ігор Сівак,
заступник декана з навчальної
та виховної роботи механіко-технологічного факультету
 

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook