День відкритих дверей у Немішаївському фаховому коледжі

22 травня 2023 року
  Сонячного травневого дня Немішаївський фаховий коледж НУБіП України гостинно зустрічав гостей – учасників заходу «День відкритих дверей».

  День відкритих дверей є чудовою можливістю ознайомитися з коледжем та отримати більше інформації про умови вступу та навчання, студентське життя та інші аспекти.
  До коледжу завітали учні випускних класів Бородянського академічного ліцею, Бородянської гімназії, Новокорогодської гімназії, Новогребельської гімназії, Майданівської гімназії Бородянської селищної ради Київської області та всі бажаючі разом з батьками, загалом більше сотні гостей.
  Захід відбувався в надзвичайно гостинній атмосфері. Директор коледжу Володимир Альохін у вітальному слові яскраво висвітлив різні сторони життя коледжу, його багату історію, розвиток. Зазначив, що надзвичайно важлива увага приділяється безпеці наших студентів – маємо облаштовані укриття в кожному гуртожитку (а їх у нас три), удосконаленню навчальної практики, співпраці з роботодавцями.

  Голова студради коледжу Вікторія Бочко розповіла про будні та дозвілля наших студентів, роль студентського активу в житті коледжу, побажала яскравих емоцій від участі в майстер-класах та екскурсії територією.
  Відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Лукерченко ознайомила зі спеціальностями, розкладом вступної кампанії та особливостями електронного вступу 2023 року.

  На відділеннях проводилися різноманітні фахові майстер-класи, під час яких завідувачі відділень та викладачі більш детально презентували особливості освітньо-професійних програм.

 

 

  І, як зазвичай, в коледжанській кав’ярні, гостей частували смаколиками власного виробництва.
  Сподіваємося, що отримані емоції та позитивні враження від перебування в коледжі допоможуть впевнитися в правильному виборі майбутнього фаху і стати студентом ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»!
  Адміністрація коледжу висловлює вдячність Наталії Новіковій – начальнику відділу освіти Бородянської селищної ради за сприяння в організації профорієнтаційної роботи.

Дякуємо ЗСУ за надану молоді можливість планувати свою майбутню освітню кар'єру!
Віримо в перемогу! Все буде Україна!

Олена Кищук,
практичний психоло
г
 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook