ВИЇЗНЕ ЛАБОРАТОРНЕ ЗАНЯТТЯ «МАШИНИ ДЛЯ СІВБИ ТА САДІННЯ»

16 травня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

15 травня лабораторне заняття для студентів – агроінженерів 3 курсу з дисципліни «Сільськогосподарські машини» відбулось на виїзді – на навчально науково-виробничому підрозділі інституту.

Студенти ознайомились із технологією посіву сої. Предметом вивчення був машинно-тракторний агрегат у складі трактора JOHN DEERE 8345R та сівалки для посіву зернових культур TERRASEM FERTILIZER PÖTTINGER. Завдяки повноцінній короткобазовій дисковій бороні, ефективному котку-шасі, точній висівній балці PÖTTINGER ідеально поєднує в собі етапи обробітку ґрунту, зворотного ущільнення та посіву.

Доцент Анатолій Мороз ознайомив студентів з будовою та основними принципами роботи посівного комплексу. Про технологічну операцію завантаження комплексу посівним матеріалом та добривами детально розповів в.о. декана факультету інженерії та енергетики, доцент Володимир Василюк.

Студенти отримали цінний практичний досвід з особливостей будови та експлуатації сучасної посівної техніки та технології посіву сої, який їм буде потрібний при роботі на виробництві після закінчення інституту.

Микола Ікальчик, доцент, в.о.
завідувача кафедри агроінженерії
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook