Змагання серед студентів НУБіП України

 В університеті спортивні змагання проводяться відповідно до «Положення про фізкультурно-масову та спортивну роботу в НУБіП України» затвердженого ректором університету та розміщеного в розділі Положення змагань. Студенти змагаються у двох комплексних заходах:

Календарний план проведення спортивних змагань в НУБіП України на 2015-2016 навчальний рік розміщено в розділі Календарний план спортивних заходів.

Бланки заявок на участь у спартакіадах студентів НУБіП України розміщено в розділі Положення змагань.

Окрім комплексних спортивних заходів - спартакіад в університеті проводяться змагання на кубок НУБіП України з окремих видів спорту: міні-футболу, стрітболу, 15-ти борства, боротьби, тенісу настільного, боксу, змагання з нагоди загальноуніверситетських свят "День знань" 1 вересня, "День університету" 29 травня, "День студента" 16 грудня, "День Святого Валентина" 12 лютого, змагання студентів на першість факультету, навчально-наукового інституту та інші.


У 2016-2017 навчальному році в НУБіП України окрім Спартакіад проведені наступні змагання:

 • 17 листопад 2016 року - змагання на кубок НУБіП України з шахів, тенісу настільного, жиму штанги лежачи, дартсу  з нагоди "Дня студента 2016", положення про змагання розміщені в розділі Спорт/Положення змагань

Результати змагань з шахів на кубок ректора НУБіП України С. Ніколаєнка

  

 

 

 • 1 вересня 2016 року - фізкультурно-спортивне свято з нагоди "Дня знань" в НУБіП України на території спортивного комплексу НУБіП України (навчальний корпус №9). До програми свята входять спортивні змагання серед студентів перших курсів з:
 1. Міні-футболу (чоловіки) місце змагань - відкритий майданчик для гри у міні-футбол зі штучним покриттям. Формування команд по факультетах/ННІ, кількість команд від факультету/ННІ не обмежена.
 2. Волейболу пляжного 4 х 4 (незалежно від статі) місце змагань - відкриті волейбольні майданчики з гумовим покриттям. Формування команд по факультетах/ННІ, кількість команд від факультету/ННІ не обмежена.
 3. Баскетболу 3 х 3 (стрітболу) (чоловіки, жінки) місце змагань - відкритий баскетбольний майданчик з асфальтовим покриттям. Формування команд по факультетах/ННІ, кількість команд від факультету/ННІ не обмежена.
 4. Шахів (бліц-шахів) місце збору - навчальний корпусу №9. Змагання особисті.

 

У 2015-2016 навчальному році в НУБіП України окрім Спартакіад проведені наступні змагання:
 
 • Турнір з паркового волейболу (склад команди на майданчику 4 особи)
Термін змагань: 25-27 травня 2016 року. 25.05 і 26.05 початок змагань о 15:00, 27.08 – з 12:00
Місце змагань: відкриті волейбольні майданчики біля навчального корпусу №9.
Учасники: в турнірі приймали участь усі бажаючі студенти НУБіП України за попереднім записом у Олександра Левчука тел.: +38063 28-78-876 
 • 12-13 лютого 2016 року проведені споривні змагання з нагоди "Дня Святого Валентина" зі спортивного десятиборства "Подвійна сила НУБіП України - 2016"
       
Регламент змагань. У змаганнях брали 16 команд структурних підрозділів Університету складені з двох студентів - дівчина і хлопець. Команди змагались з 10 видів програми змагань протягом двох днів. Команда переможець визначається за сумою очок нарахованих за зайняті місця у кожному з 10 видів програми змагань. За 1 місце - 20 очок, за 2 - 17, 3 - 15, 4 - 13, 5 - 12 ... 16 - 1.
Положення змагань серед студентів з десятиборства "Подвійна сила НУБіП України" 12-13.02.2016
Регламент змагань серед студентів з десятиборства "Подвійна сила НУБіП України" 12-13.02.2016
Бланк заявки змагань серед студентів з десятиборства "Подвійна сила НУБіП України" 12-13.02.2016
У п`ятницю 12.02.2015 р. проведені наступні види програми змагань (протоколи змагань).
1. Дартс, протоколи змагань можна переглянути тут, фото зі змагань:

2. Футбол, протоколи змагань можна переглянути тут, фото зі змагань:
3. Човниковий біг, протоколи змагань можна переглянути тут, фото зі змагань:
4. Баскетбол, протоколи змагань можна переглянути тут, фото зі змагань:
5. Стрибок у довжину з місця, протоколи змагань можна переглянути тут, фото зі змагань:
6. Перетягування канату, протоколи змагань можна переглянути тут, фото зі змагань:
7. Шашки, протоколи змагань можна переглянути тут, фото зі змагань:
У  суботу 13.02.2015 року пройшли змагання зі стрибків через скакалку, протоколи змагань можна переглянути тут, фото зі змагань:
тенісу настільного, протоколи змагань можна переглянути тут фото зі змагань:
бадмінтону, фото зі змагань:
Підсумковий протокол змагань з десятиборства можна переглянути тут.
Призи для переможців змагань підготували первинна профспілкова організація студентів та аспірантів і проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша. Нагородження проводив ректор Станіслав Ніколаєнко.
Призерами змагань стали:
1 місце - команда ННІ лісового і садово-паркового господарства в складі Олени Грабовської (3 курс, 3 група) і Богдана Пархомчука (3 курс, 1 група):
2 місце - команда факультету аграрного менеджменту в складі Тетяни Телев`як (2 курс, 7 група) і Сергія Романчука (маг. 1 р.н.): 
Команда факультету аграрного менеджменту разом з деканом факультету Анатолієм Остапчуком:
3 місце - команда факультету конструювання та дизайну в складі Олени Килядзе (1 курс, 2 гр.) і Романа Заверухи (2 курс, 4 група):
За ходом змагань разом зі студентами вболівали і керівники університету: ректор С. Ніколаєнко, перший проректор І. Ібатуллін, проректор з навчальної і виховної роботи С. Кваша, директор ННІ лісового і садово-паркового господарства П. Лакида, директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку В. Коваленко, декани факультетів і багато студентів і викладачів університету любителей спорту:
Переможці змагань разом з ректором університетут Станіславом Ніколаєнком, директором ННІ лісового і садово-паркового господарства Петром Лакидою, відповідальним за фізкультурно-масову і спортивну роботу в ННІ Віктором Маурером:
Призери змагань разом з ректором університетут Станіславом Ніколаєнком:
Загальне фото учасників змагань, суддів, вболівальників:
Фото зі змагань можна переглянути на сторінці Фотогалерея
Стаття про змагання Названо переможців спортивного десятиборства «Подвійна сила НУБіП України - 2016»
Більше фото тут: https://vk.com/album-65386305_228138657
 •  23-26.11.2015 р. - Проведені змагання "Тиждень орієнтування". Це другий етап змагань зі спортивного орієнтування зі студентами у навчальних групах. До початку змагань 5 тижнів  викладачі кафедри фізичного виховання В. Пархоменко і Д. Магльований проводили  зі студентами навчальні заняття зі спортивного орієнтування. Під час шостого - залікового заняття студенти самостійно долати дистанцію зі спортивного орієнтування у формі змагань - дистанція за вибором. Підготовку та участь у змаганнях взяли 149 студентів.  
         Регламент змагань. Змагання на дистанції за вибором. Контрольний час 50 хвилин. Місце змагань - Голосіївський ліс. Місце старту і фінішу - навчальний корпус №9 (спортивний корпус), аудиторія №23. Кожному студенту, який прийшов на практичні заняття з фізичного виховання за спеціалізацією "спортивне орієнтування", видається спортивний компас, карточка для відмітки КП, карта, на якій нанесено місце старту (трикутником) і 10 контрольних пунктів (КП). Спортсмену необхідно за 50 хвилин самостійно знайти у лісі і відмітити в карточці чим більшу кількість КП. За кожний відмічений у карточці КП студенту нараховується 5 балів, за кожну повну хвилину перевищення контрольного часу (більше 50 хвилин) з результату спортсмена віднімається по 1 балу. Переможець змагань визначається за найбільшою сумою балів. Якщо два або більше спортсменів набрали однакову суму балів, вище місце посідає спортсмен, який має менший час подолання дистанції.
 
Після дистанції студенти виконували 2-3 письмові тести на знання умовних знаків спортивних карт. Результат тестів враховується при визначенні кількості балів з модуля "спортивне орієнтування".
 • 25 листопада 2015 року проведен турнір з боксу на кубок ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнка. Місце змагань - ігрова зала навчального корпусу №9. 24 грудня відбулось зважування спортсменів. На участь у турнірі заявились 34 спортсмени (2 жінок і 32 чоловіків). . Головний суддя турніру - Бурко Сергій Валерійович, старший викладач кафедри фізичного виховання. 
 Фото з турніру на сторінці: http://vk.com/album-65386305_224312892
 • 16.11.2015 р. турнір з тенісу настільного присвячений Дню студента на кубок проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші. В турнірі беруть участь по 16 кращих гравців студентів і наукових, науково-педагогічних працівників та співробітників Університету. Положення та  результати турніру.
 • 5-11 листопада 2015 року проведені змагання зі спортивного орієнтування "Тиждень орієнтування". Змагання серпед студентів проходили у навчальних групах під час практичних занять з фізичного виховання зі студентами, які займаються за спеціалізацією спортивне орієнтування. Три тижні біля 200 студентів навчались засадам орієнтування на місцевості під керівництвом викладачів кафедри фізичного виховання В.К. Пархоменка - заслуженого ренера України зі спортивного орієнтувнання і Д.В. Магльованого - учасника міських і всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування. На четвертому занятті студенти самостійно долали дистанцію зі спортивного орієнтування - дистанція у заданому напрямку "зірочка" на території Голосіївського парку. Старт змагань - 200 метрів на північ від навчального корпусу №4. За знайдені контрольні пункти за контрольний час (70 хвилин - 1 пара) студенти отримали пешчу частину балів до модуля спортивне орієнтування. Пройшли підготовку та подолали дистанцію змагань 122 студенти не зважаючи на прохолодну, дощову погоду. На фото заняття з фізичного виховання за спеціалізацією спортивне орієнтування з групою студентів на території Голосіївського парку проводить В.К. Пархоменко:
 • 18 вересня 2015 року проведен турнір з міні-футболу серед студентів та співробітників НУБіП України пам`яті загиблих героїв Голосієва під час проведення АТО. В турнірі взяли участь 16 команд Університету скомплектованих за територіальною ознакою - за місцем проживання ігравців до вступу в НУБіП України:
 • 29 серпня 2015 року проведено Спортивне свято НУБіП України "Змагання серед студентів перших курсів" з міні-футболу, стрітболу, паркового волейболу, легкоатлетичної естафети. У спортивному святі взяли участь 256 студентів першокурсників з 13 факультетів і двох ННІ.
 • 1 вересня 2015 року продовжились змагання серед першокурсників. В змаганнях з перетягування канату, колективної сили брали участь збірні команди студентів, які проживають у гуртожитках НУБіП України, а також змагання з дартсу в особистому заліку. Змагання проводились одночасно в тьрох місцях - біля гуртожитків університету. Вцілому у цих змаганнях взяли участь 236 студентів першокурсників, які проживають у гуртожитках університету.
 • 29 травня 2015 року під час світкування "Дня університету" на стадіоні і навколо спортивного корпусу відбулись веселі конкурси та спортивні естафети в яких брали участь як студенти так і викладачі, декани, керівники університету, гості з регіональних закладів НУБіП України, усі бажаючі.
Результати усіх змагань розміщено на сторінці Протоколи змагань.
 

 
 
 
 

 


Спортивний вечір НУБіП України. Ще мить і кубки, грамоти знайдуть своїх володорів.
Кращі спортсмени НУБіП України 2012-13 н.р.
Нагородження на спортивному вечорі НУБіП України 2013.12
Брати Гиричи - кращі волеййболісти НУБіП України 2012-13 н.р.
Нагородження на спортивному вечорі НУБіП України 2013.12
Тарасенко Р.О декан педагогічного факультету отримує нагороду за 1 місце факультету у рейтингу зі спортивної майстерності
Нагородження на спортивному вечорі НУБіП України 2013.12
Кубки для нагородження кращих ННІ та факультетів з фізкультурно-масової і спортивної роботи 2004 р.
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook