Дебют студентської команди з бадмінтону на Універсіаді міста Києва

24 квітня 2023 року
  23 квітня 2023 року в спортивному комплексі національного медичного університету ім. О.О.  Богомольця пройшли змагання ХVІІІ літньої Універсіади міста Києва з бадмінтону. Участь в турнірі взяли дев’ять професійних команд з ЗВО столиці: НУФВСУ, НУХТ, КНУБА, НМУ 1, НМУ 2, КНУ, ДУТ, ДТЕУ і НУБіП України.
  Наш університет представляли студенти, переможці 66-ї спартакіади студентів НУБіП України, яка вперше проводилася з цього виду спорту: Єкатерина Гиренко (гуманітарно-педагогічний факультет), Маргарита Ігнатенко (факультет захисту рослин біотехнологій і екології), Андрій Пархомчук (механіко-технологічний факультет) і Олександр Бабак (факультет аграрного менеджменту).
  Бадмінтоністи змагалися в одиночних, парних і змішаних сутичках. Студенти НУБіП України, які вперше взяли в руки ракетки для бадмінтону на змаганнях в університеті, гідно і на високому рівні змагалися з професійними спортсменами, проявили високі вольові якості, допомагали і підтримували один одного.
  Загалом, студенти НУБіП України зіграли тридцять сутичок проти команд суперників та у підсумку посіли 5 загальнокомандне місце.
 

Вітаємо нашу команду та бажаємо успіхів на спортивних аренах!

 
 
Олена Отрошко,
старший викладач кафедри фізичного виховання,

гуманітарно-педагогічного факультету 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook