Інтелектуальний турнір «Брейн-ринг» у Боярському фаховому коледжі

13 квітня 2023 року
  12 квітня 2023 року у ВСП «Боярський фаховий коледж НУБіП України» відбувся інтелектуальний турнір «Брейн-ринг». У ньому взяли участь одинадцять команд: чотири команди від коледжу: «Синергія», «Victory», «Авангард» та «Brainiacs» та команди Фастівського і Бучанського районів – Боярський академічний ліцей «Лідер», «Інтелект» та «Престиж», Боярська ЗОШ № 1, Білогородський ліцей №1, Святопетрівський академічний ліцей та Мархалівська гімназія.

 
  Відкрив інтелектуальний турнір директор коледжу Сергій КРОПИВКО. Він зазначив, що ця гра не тільки є стимулом для засвоєння нових знань та підвищення власної ерудиції кожного учасника, але й навчає діяти в команді, дослухаючись один до одного. Директор побажав учасникам турніру натхнення, гарного настрою та перемоги.
  Це був не просто турнір – це було свято розуму, кмітливості, ерудиції. За право називатися найкмітливішою та найінтелектуальнішою командою гравці змагалися у трьох турах. За результатами запеклої та напруженої боротьби призові місця розподілилися таким чином:
І місце – команда Святопетрівського академічного ліцею;
ІІ місце – команда Білогородського ліцею № 1;
ІІІ місце посіла команда «Brainiacs» Боярського ФК НУБіП України.
 

  Дякуємо усім учасникам заходу, а переможцям бажаємо не зупинятися на досягнутому! Нехай участь у цьому конкурсі додасть Вам наснаги, упевненості у своїх силах і підсилить жагу до нових висот, творчих звершень!

 
Ілона ПАШЕНЦЕВА,

відповідальна секретар ПК 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook