Захищаючи Україну загинув випускник економічного факультету Дмитро ТРЕТЯКОВ

6 квітня 2023 року

  15 березня 2023 року, на 31 році життя, під час виконання бойового завдання загинув випускник економічного факультету, лейтенант Дмитро Геннадійович ТРЕТЯКОВ – один із найкращих офіцерів групи розвідки 151 ОБТрО міста Конотопа, позивний «Вжик». Дмитро зазнав поранення у результаті  ворожого артилерійського обстрілу, що мало місце неподалік від міста Бахмута Донецької області. 

  З 2008 року Дмитро навчався на економічному факультеті Національного університету біоресурсів і природокористування України. У 2012 році він отримав диплом бакалавра за спеціальність «Облік і аудит». Під час навчання брав активну участь у художній самодіяльності та з першого курсу був активним учасником заходів у складі танцювального ансамблю університету.
  Після бакалаврату Дмитро продовжив своє навчання в магістратурі, яку закінчив у 2013 році, успішно захистивши випускну роботу на тему «Облік паливо-мастильних матеріалів та аналіз ефективності їх використання», і отримав диплом магістра.
  Завершивши навчання Дмитро працював на посаді бухгалтера в АТ «Укрзалізниця» та продовжував свою творчу діяльність, що в подальшому створило підґрунтя для розвитку його таланту і стало основною роботою. Музика була його натхненням, а створення музичних творів – лише за покликом серця. Дмитро у свій час написав чимало пісень, на які було знято відео за участю кавер-дуету «Vmeste Bez»
https://www.youtube.com/@DimaTretiakov
  «Дмитро завжди прагнув більшого та кращого у всьому …», – неодноразово зазначали його однокурсники.
  «Для багатьох Дмитро назавжди залишиться надійною, щирою, талановитою, доброю та справжньою Людиною… Його чутливий пронизливий голос та дзвінкий спів під гітару у серцях і пам’яті сотень мешканців гуртожитка під номером 10» – розповідають одногрупники та близькі друзі. Ластівки, ластівки, ластівки, ромашки, ромашки, ромашки…


Завжди пам’ятатимо про тебе, Друже…
Низький уклін тобі …
Вічна пам'ять Герою…


       Колектив університету глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя –  Дмитра Геннадійовича Третякова.

 

  

Ректорат,
профспілкова організація,
колектив економічного факультету 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook