Екскурсія студентів кафедри будівництва на підприємство ТОВ «КНАУФ Гіпс Київ»

28 березня 2023, 10:00
м. Київ

 28 березня 2023 року студенти 3-го і 4-го курсів груп БЦІ-1904, БЦІ-2004 і БЦІ-2105ск разом зі старшим викладачем кафедри будівництва Олегом Фесенком відвідали з екскурсією підприємство ТОВ «КНАУФ Гіпс Київ», яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Гарматна, 8. Екскурсія відбувалася з метою ознайомлення студентів із виробничою базою будівництва України.

ТОВ «КНАУФ Гіпс Київ» є лідером серед виробників будівельних і оздоблювальних матеріалів в Україні. Підприємство належить до сімейства міжнародної компанії КНАУФ, яка є провідною у європейській індустрії виробництва будматеріалів.
Екскурсія підприємством почалася з вступного інструктажу щодо правил поведінки на території, який для студентів і викладача провів інженер з охорони праці Андрій Міщенко. Після інструктажу усі відвідувачі отримали каски і світловідбиваючі жилети.
Далі екскурсія продовжилася територією підприємства у супроводі технічного директора ТОВ «КНАУФ Гіпс Київ» Романа Панченка.
Роман Панченко розповів студентам про історію заснування, традиції, політику і цінності компанії КНАУФ. Підприємство було створене у 1946 році як Київський завод будівельних матеріалів з метою відбудови після Другої світової війни. У 1997 році підприємство увійшло до сімейства міжнародної компанії КНАУФ і донині стрімко розвивається.

На підприємстві розташовані цехи з виготовлення гіпсокартонних плит, гіпсових сумішей і металевих профілів.
Будівля цеху з виготовлення гіпсокартонних плит 1907 року зведення. Унікальності будівлі надають металеві ферми покриття, елементи яких мають заклепкові з’єднання у вузлах.
У цеху з виготовлення гіпсокартонних плит студенти ознайомилися із технологією виготовлення гіпсокартонних плит, яка включає етапи нанесення гіпсової суміші на нижній шар плити, наклеювання верхнього шару, нарізання плит необхідних розмірів. Після виготовлення плити витримують протягом 24 годин.
У цеху з виробництва гіпсового в’яжучого студенти оглянули безперервну технологічну лінію, яка цілодобово контролюється диспетчерами завдяки спеціалізованому програмному забезпеченню. Проби продукції проходять лабораторний контроль на всіх етапах виробництва.
У цеху для виготовлення металевого профілю студенти побачили процес прокатування і нарізання готової продукції.


Екскурсія завершилася за столом для нарад у конференц-залі підприємства. Роман Панченко і Андрій Міщенко подякували студентам за увагу і побажали успіхів у навчанні.
Студенти і викладач вдячні ТОВ «КНАУФ Гіпс Київ» за теплий і щирий прийом та надзвичайно інформативну і цікаву екскурсію.
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook