На Київщині почали виявляти паліїв трави за допомогою аеророзвідки

16 березня 2023 року
BIG KYIV

 З приходом тепла Київщина потерпає від справжнього екологічного лиха – пожеж в екосистемах. Тільки за минулу добу рятувальники 22 рази залучалися до гасіння вогню. Часто до масштабних загорянь в природних середовищах призводить спалювання трави у господарствах. Складність у ліквідації загорянь екосистем полягає в тому, що невеликі горіння трав’яного настилу за декілька годин перетворюються на масштабні пожежі торфовищ і лісових масивів.

На Київщині почали виявляти паліїв трави за допомогою аеророзвідки

Як розповіли рятувальники Київської області, аби запобігти розповсюдження вогню на великі території, в області почали працювати спеціальні моніторингові групи, в складі яких працівники ДСНС, представники місцевих органів влади та Національної поліції.

На визначених територіях після отримання спеціального дозволу здійснюється аеророзвідка і виявляються місця горіння, спалювання сухої рослинності і потенційні порушники – палії.

Всі координати осередків загорянь, навіть у важкодоступних місцях, надаються до оперативної служби і техніка терміново виїжджає на гасіння пожежі.

Таким чином рятувальники намагаються запобігати і боротися з екологічним лихом, яке щорічно виникає в області і столиці внаслідок пожеж в екосистемах.

 

Джерело: https://bigkyiv.com.ua/na-kyyivshhyni-pochaly-vyyavlyaty-paliyiv-travy-za-dopomogoyu-aerorozvidky/

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook