На Київщині розпочала роботу мобільна інформаційна група з питань протимінної безпеки

13 березня 2023 року
Київщина 24/7

10 березня розпочала роботу спеціальна мобільна інформаційно-просвітницька група щодо ризиків, які пов’язані з вибухонебезпечними предметами на території Київської області. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Головною метою є залучення до вивчення азів протимінної безпеки якомога більше людей. Перші тренінги були проведені для учнів Бородянського ліцею №1.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

«У ході заходів дітей навчили правилам поводження з вибухонебезпечними предметами. Учням розповіли, чим відрізняється мінне поле від підозрілої знахідки. Для розуміння різноманітності підступних невідомих предметів було наочно продемонстровано різні види саморобних пристроїв, що зазвичай привертають увагу підростаючого покоління», — йдеться у повідомленні.

На зображенні може бути: 16 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Також вихованці ліцею дізналися, де можна зустріти артилерійський снаряд, мінометну міну, протитанкову міну, а де може ховатись розтяжка.

На зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

Крім того, співробітники Екстреної медичної допомоги розповіли про перші прийоми надання первинної допомоги. Учні отримали емоції, а найголовніше – інформацію про те, як можна врятувати життя.

На зображенні може бути: 15 людей, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

 

Джерело: https://www.kyivschina24.com/news/na-kyyivshhyni-rozpochala-robotu-mobilna-informaczijna-grupa-z-pytan-protyminnoyi-bezpeky-foto/

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook