Випускники Щасливського НВК планують продовжити славні його традиції – стати успішними студентами ОПП «Облік і аудит» НУБіП України

28 лютого 2023 року
      Нещодавно доцентка кафедри обліку та оподаткування економічного факультету НУБіП України Тетяна Слєсар відвідала ОНЗ Щасливський навчально-виховний комплекс Бориспільського району. В нинішньому році начальний заклад святкуватиме свій 40-річний ювілей та продовжуватиме давні традиції. Однією із таких традицій є, зокрема, і здобуття випускниками фаху у славетному та визнаному Національному університеті біоресурсів і природокористування України – закладі вищої освіти, який знаходиться в п’ятірці лідерів ( на 4 місці) за якістю підготовки фахівців.

    Тетяну Миколаївну радо зустрів, беззмінний протягом 40 років, директор Юрій Йовбавк – заслужений працівник освіти. Він розповів, що випускники його рідного навчально-виховного комплексу обирають для подальшого навчання факультети НУБіП України, в тому числі й економічний факультет.

     Під час зустрічі з учнями 11- х класів Тетяна Слєсар розповіла їм про славні традиції університету, про можливості навчання та стажування за кордоном, участі у міжнародних конференціях, семінарах, тренінгах і студентських конкурсах та олімпіадах.
  Т. Слєсар поінформувала й про зміст освітньо-професійної програми (ОПП) «Облік і аудит» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування», спрямованої на підготовку висококваліфікованих фахівців з обліку і аудиту. В розмові акцентувалась увага на практико-орієнтованому підході підготовки фахівців з подальшим  працевлаштуванням на підприємствах різних форм власності, різних напрямків діяльності, у різних сферах – фінансовій, банківській, бюджетній. Випускники виявили неабияку цікавість до можливостей студентського дозвілля в НУБіП України.
    На завершення було запрошено усіх одинадцятикласників у якості гостей відвідати економічний факультет, кафедру обліку та оподаткування НУБіП України навесні, у дні його славетного 125-річчя, а згодом – долучитися до студентської сім’ї освітньо-професійної програми «Облік і аудит» НУБіП України!
 
Людмила Мельянкова,
доцентка кафедри обліку та оподаткування

 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook