Профспілки захищають студентів

23 грудня 2014 року

      Первинна профспілкова організація студентів НУБіП України взяла участь у Всеукраїнській акції протесту профспілок.
     Тисячі працівників бюджетної сфери та студенти пікетували Парламент у зв'язку з намірами Уряду порушити конституційні права працюючих при формуванні Державного бюджету України на 2015 рік. Зокрема, йшла мова про обмеження соціальних прав громадян щодо оплати праці, виплати стипендій, соціального захисту, пенсійного забезпечення, охорони здоров’я, освіти.
 

     Метою акції було привернути увагу народних депутатів України, Уряду, громадськості та ЗМІ до негативних для українського народу соціальних наступів Уряду щодо бюджетних обмежень, порушення трудових та соціальних прав людини праці.
     Учасниками Всеукраїнської акції протесту профспілок стали представники всеукраїнських профспілок, регіональних профоб’єднань, підвідомчих установ, інших національних профоб’єднань та громадських організацій.
 

     Понад 10 тисяч працівників освіти вийшли на пікет з вимогою до Уряду не економити на освітянських зарплатах та не вносити зміни до законодавчих актів, якими передбачено істотне звуження багатьох соціальних гарантій для працівників галузі. Педагоги прийшли із транспарантами з гаслами: «Освітянам — гідну зарплату!», «Досить урізань! Освітяни на межі злиднів!», «Від уряду сюрприз — ціни вгору — зарплата вниз», «Руки геть від стипендії!», «Ми проти відміни пільгового проїзду!»
 

Учасниками акції була прийнята Резолюція, в якій зверталися до керівництва держави з проханням підтримати студентство.


Олексій Муравський,
голова профкому студентів та аспірантів НУБіП України
 

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook