ANT-Logistics – новий партнер кафедри транспортних технологій та засобів у АПК

12 грудня 2022 року
   Сучасні інформаційно-інноваційні технології та сервіси, без яких неможливо уявити діяльність будь-якої провідної компанії, послідовно впроваджуються в навчальний процес на механіко-технологічному факультеті, зокрема, при підготовці фахівців спеціальності «Транспорті технології (на автомобільному транспорті)».
   Кафедра транспортних технологій та засобів у АПК в особі завідувачки кафедри Лілії Савченко одна з перших починає співпрацю з провідною українською компанією для автоматизації транспортних перевезень «ANT-Logistics» та впроваджує хмарні технології управління транспортом у навчальний процес при підготовці фахівців транспортної галузі.
 
vodii-logistyka
   ANT-Logistics, «мурашина логістика» – це логістика нового покоління. Логістика останньої милі – найскладніший етап в ланцюжку поставок. Хмарний сервіс TMS ANT-Logistics дозволяє користувачеві виконати налаштування понад 60 параметрів і обмежень, що сприяє формуванню реалістичних маршрутів як за витратами, так і за часом прибуття в адресні пункти клієнтів.
logistyka-marshtuty-zamovlennia
   У результаті впровадження нових технологій у навчальний процес студенти зможуть у реальному часі за допомогою хмарної технології для максимально наближених до реальності виробничих умов розрахувати сукупні витрати на транспортний процес (час доставки, характеристику перевезеного вантажу, ступінь важливості запізнень, перевантаженості на шляху доставки та ін.), визначити раціональні параметри і собівартість перевезення.
logistyka-distavka-mistom
   Нові технології хмарного сервісу дають змогу суттєво покращити теоретичні навики студентів спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» та підвищити практичний рівень фахових компетентностей при навчанні. Компанія стає також базою виробничої практики студентів факультету.
   Дякуємо компанії «ANT-Logistics» за можливість використання новітнього програмного забезпечення в навальному процесі та сприяння у підготовці сучасних фахівців транспортної галузі.
 
Лілія Савченко,
завідувачка кафедри транспортних технологій

 та засобів у АПК 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook