Створено базу даних «Навчальні та наукові видання в електронному вигляді»

27 листопада 2014 року

      Наукова бібліотека НУБіП України наразі приймає від науково-педагогічних працівників електронні копії навчально-методичних та наукових видань для наповнення окремої бази даних «Навчальні та наукові видання в електронному вигляді».
 

Що для цього необхідно:

1. Принести електронний варіант видання до відділу комплектування наукової бібліотеки (навчальний корпус № 4, кімната 30/1).
2. Заповнити авторський договір про передачу невиключних прав на використання Вашого видання (це офіційний дозвіл на розміщення електронної копії) для надання у відкритому доступі користувачам або через локальну мережу університету або ж через мережу Інтернет.

     Авторський договір на розміщення видання в локальній мережі Університету можна скачати тут--->

     Авторський договір на розміщення видання через мережу Інтернет можна скачати тут--->

3. Забрати Ваш примірник затвердженого договору через 2 дні після надання підписаного договору у відділі комплектування наукової бібліотеки (навчальний корпус № 4, кімната 30/1).

     Після цього всі надані електронні копії навчально-методичної літератури будуть розміщені в електронному каталозі наукової бібліотеки
   

   Перевірити розміщення електронних копій навчально-методичної літератури можна як у центральній бібліотеці так і у філіях бібліотеки (навчальний корпус № 11, 6, 10, 11, 12).


Примітка: якщо у видання є декілька авторів, то кожен із авторів повинен надати офіційний дозвіл на розміщення електронної копії (підписати авторський договір), інакше видання не буде розміщене в електронному каталозі бібліотеки.

Віртуальна довідка "Запитай бібліотекаря"

Тетяна Кіщак,
директор наукової бібліотеки

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook