На факультеті екології і сталого розвитку пройшов «Тиждень науки»

9 листопада 2014 року

      3-7 листопада на факультеті екології і сталого розвитку пройшов «Тиждень науки», приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку. І розпочався він науково-практичним семінаром «Сучасні напрямки екологічних досліджень: проблеми та перспективи», участь в якому взяли науково-педагогічні працівники кафедри екології агросфери та екологічного контролю і студенти 2-4 курсів факультету. Під час семінару розглядалися актуальні питання поєднання спільних наукових досліджень у галузі екології та охорони навколишнього середовища, впровадження інновацій у сфері дослідницької діяльності, застосування інноваційних підходів до організації екологічних досліджень тощо.
     4 листопада — «День самоврядування» на факультеті. Тож обов’язки декана виконувала студентка 3 курсу Катерина Шишанова, заступника декана з навчально-практичної роботи — магістранта Олена Епельбойм, а заступника декана з культурно-виховної роботи — третьокурсниця Яна Буряк. У ролі завідувачів кафедр відчули себе студенти 4 курсу Віктор Майорко, Дмитро Моношин та інші.

     
 

     Також цього ж дня команди ННІ рослинництва, екології і біотехнологій зіграли у брейн-ринг. Першість здобули ті, хто проявив високі інтелектуальні здібності, кмітливість, спритність та професіоналізм, — студенти факультету екології і сталого розвитку Сергій Гайовий, Олена Епельбойм, Анастасія Скокова, Анна Ситюк, Владислав Дудар.


 

     Вагомою подією цього тижня був науково-практичний семінар-воркшоп «Заповідники України. Моніторинг порушень заповідного режиму». І провели його видатні діячі у галузі моніторингу природно-заповідного режиму України, зокрема координатор Київського еколого-культурного центру Іван Парнікоза, командир дружинно-охоронної бригади «Зубр» Павло Швидун, волонтер Київського еколого-натуралістичного центру Антон Паламарчук. Під час воркшопу розглянуто актуальні питання моніторингу природно-заповідних територій, порушення їх режиму, проблеми заповідників і загрози для них, програму розвитку українських природних заповідників та інше. 

     

    


    

      Не менш насиченим видався день 6 листопада. Саме тоді проходив благодійний ярмарок «Допоможемо разом», приурочений до Міжнародного дня запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. В акції взяли участь студенти всіх груп факультету екології і сталого розвитку. Ними було приготовлено різноманітні смачні страви, які кожен міг покуштувати за символічну плату, а також вироблені власноруч сувеніри. Також під час ярмарки проходила безпрограшна лотерея.

      
 

    

     


     Заключним у «Тижні науки» став екологічний квест «За життя в чистому довкіллі» 7 листопада між студентами 1 курсу. Перемогу у ньому здобула команда 1 курсу 3 групи «СУПЕР — ТРІО» у складі Тетяни Лазаревої, Аліни Семко, Сергія Рибака. Диплом ІІ ступеня отримала ще одна команда команда першокурсників — «ДРАКОН» (Андрій Андрусенко, Іван Волкогон, Яна Седляр, Дар’я Ковальова). Третіми виявилися Вероніка Степанюк, Дмитро Метелиця, Микола Наконечний, Варвара Мошинська з команди «СОНЕЧКО». Незалежно від зайнятого місця всі учасники екоквесту проявили високі спортивні здібності, наполегливість та рішучість.

    

 Віта Строкаль,
заступник декана факультету екології та сталого розвитку

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook