Продовжуються відновлювальні роботи у третьому навчальному корпусі університету

11 жовтня 2014 року

 11 жовтня більше п’ятидесяти працівників керівного складу університету та студентів взяли участь у суботнику з відбудови 3-го навчального корпусу. 

У ході заходу було вичищено три великі зали на третьому поверсі, знятий шар паркету. Загалом - більше 30 кубічних метрів будівельного сміття. Поруч зі студентами працювали ректор університету Станіслав Ніколаєнко, перший проректор Ігор Ібатуллін, проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку університету Андрій Кудін, проректор з навчально-науково-виробничих питань розвитку і адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко, директор природничо-гуманітарного ННІ Володимир Копілевич, директор ННІ рослинництва, екології і біотехнологій Григорій Демидась, директор технічного ННІ Валерій Дубровін, директор ННІ енергетики і автоматики Володимир Козирський, декан педагогічного факультету Ростислав Тарасенко, начальник юридичного відділу Андрій Бова, директор ННЦ міжнародної діяльності Вадим Ткачук, начальник інформаційно-обчислювального центру Віктор Теплюк та інші. Поруч з ними робітники продовжували бетонувати стіни та споруджувати армований пояс по периметру стін.
 
Паралельно проходять збори благодійних коштів на ремонтні роботи. З вівторка – 14 жовтня – починається монтаж металевих конструкцій на суму близько двох мільйонів гривень. Ще на 2,5 мільйони очікується допомога від уряду. 
 
Фотозвіт із суботника:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Денис Рудень
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook