Відбулася чергова нарада деканів щодо підвищення якості організації навчального процесу

6 жовтня 2014 року
 
Розпочала збори Оксана Маслак (ННЦ виховної роботи і соціального розвитку), яка проінформувала щодо підсумків проведення Дня Донора в осінньому семестрі 2014-2015 н.р. Вона ознайомила деканів з планом проведення спортивно-масових заходів на жовтень 2014 р.
Розглянуто пропозиції деканів до проекту Умов прийому до ВНЗ на 2015 р.
Начальник навчально-методичного відділу Лариса Кліх доповіла про результати анкетування, що було проведено серед студентів різних факультетів щодо якості надання освітніх послуг та соціального забезпечення. Акцентовано увагу деканів на підготовці до зустрічі ректора зі старостами студентських груп та впровадженні стипендіальної програми «Польський Еразмус для України».
Про хід підготовки до запровадження положення «Про ректорський контроль якості надання освітніх послуг» доповів Дмитро Мотринчук – начальник відділу управління якістю. Він звернув увагу на необхідність введення трьохступеневого контролю «декан-директор-ректор».

       Про проведення “IQ” тестування серед студентів НУБіП України на приз проректора з навчальної і виховної роботи до дня студента проінформувала начальник відділу магістерських програм Олена Колеснікова акцентуючи увагу на приємному стимулі цього заходу – призі від проректора, що буде вручений за результатами тестування. 

 Прес-служба НУБіП України

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook