На факультеті ветеринарної медицини відбулася нарада із завідувачами кафедр

12 березня 2022 року
     Навіть у цей непростий для нашої країни час факультет ветеринарної медицини підтримує регулярний зв'язок та комунікації між викладачами і студентами, адже саме зараз важливою є підтримка один одного!

     Так, у четвер 10 березня відбулася нарада із завідувачами кафедр факультету, на якій було розглянуто ряд питань, у тому числі взаємозв’язок із викладачами і студентами, відновлення освітнього процесу, виконання окремих наказів та розпоряджень тощо. 

     Декан факультету Микола Цвіліховський розпочав нараду із заслуховування інформації від завідувачів кафедр про ситуацію в їхніх підрозділах, способи комунікації між науково педагогічними працівниками, безпечність місць перебування співробітників і студентів. Кожний із завідувачів кафедр детально поінформував про ситуацію в колективі та студентських групах, наставниками яких є їхні викладачі.

     Декан поінформував про рішення ректорату, що базується на рекомендаціях Міністерства освіти і науки України. Було прийнято рішення про відновлення навчання в змішаній дистанційній формі. Для цього є різні можливості: платформа ельорн, Webex, Zoom, електронні підручники, індивідуальні завдання на поштові скриньки та месенджери (вайбер, телеграм тощо).

     Також, на засіданні виступили заступники декана Сергій Деркач, Юрій Жук і Тарас Савчук, які наголосили на необхідності повного володіння ситуації в колективі, вчасному поданні інформації, зв’язку наставників з студентськими групами та інше.

   Декан доручив завідувачам кафедр провести засідання в свої колективах із роз’ясненням науково-педагогічним працівникам і співробітникам особливостей організації освітнього процесу в умовах воєнного стану. Заступникам декана було дано доручення організувати проведення онлайн-засідання старостату.

     Присутні одноголосно підтримали ініціативу щодо перерахування одноденного заробітку на рахунок Збройних Сил України.

 

Юрій Жук, Сергій Деркач, Тарас Савчук,
заступники декана факультету ветеринарної медицини 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook