Доцент Григорій Бойко прочитав відкриту лекцію з ветеринарної токсикології

23 лютого 2022 року

21 лютого 2022 р. кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії Григорій Бойко провів відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Ветеринарна токсикологія» на тему «Токсикологічна характеристика фосфорорганічних і хлорорганічних сполук» курсантам 4 року навчання ОС «Магістр» спеціалізації «Ветеринарне забезпечення військ (сил)» факультету ветеринарної медицини.

 

На лекції були присутні завідувач кафедри фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії Вадим Іщенко, директор НДІ здоров’я тварин Сергій Голопура, завідувач кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка Микола Малюк, доцент кафедри ветеринарної гігієни імені професора А.К. Скороходька Вячеслав Соломон, доцент кафедри епізоотології, мікробіології і вірусології Віктор Литвиненко. Також лекцію відвідала відповідальна за проведення відкритих лекцій на факультеті ветеринарної медицини, доцент кафедри терапії і клінічної діагностики Наталія Бойко.

 

Тема проведеної лекції актуальна, оскільки пестициди широко використовуються у сільському господарстві в якості гербіцидів, для дезінсекції складських приміщень і обладнання та у ветеринарній медицині в якості інсектицидів та акарицидів.
За час лекції було висвітлені такі питання: класифікація, механізм токсичної дії на організм тварин, лікування тварин та заходи профілактики отруєнь тварин фосфорорганічними і хлорорганічними сполуками.

 

Викладач виявив добре володіння матеріалом, лекція була доступною і зрозумілою для студентів. За результатами анкетування було відзначено, що лекцію прочитано на високому рівні.

 

Завідувач кафедри фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії, доцент Вадим Іщенко

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook