Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Плодівництво та овочівництво України: освіта, наука, інновації»

13 вересня 2014 року

   

 15-18 вересня відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Плодівництво та овочівництво України: освіта, наука, інновації». Подія присвячена 20-річчю кафедр садівництва імені проф. В.Л. Симиренка, овочівництва та 15-річчю кафедри закритого ґрунту НУБіП України. Під час заходу будуть розглядатися сучасні проблеми у галузях плодівництва та овочівництва, а також визначатися пріоритетні аспекти подальшого розвитку науки. 


     Програмою конференції передбачено привітання ректора університету Станіслава Ніколаєнка та пленарне засідання, на якому науковці представлять результати своїх досліджень. Участь у заході візьме делегація Краківського аграрного університету (Польща). Між вишами планується підписання угоди про співпрацю. Учасники конференції ознайомляться з кращими господарствами плодоовочевого сектору Київської області. А на гостей чекає екскурсія по місту.

Прес-служба НУБіП України
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook