Позаплановий інструктаж для мешканців гуртожитку

20 січня 2022 року

Потенційну загрозу учасникам освітнього процесу та нерухомому майну гуртожитків, що є власністю держави, становить недотримання вимог Примірного положення про користування гуртожитками, правил пожежної та техногенної безпеки, інструкцій з експлуатації обладнання та устаткування. Тому в коледжі систематично проводяться інструктажі з питань безпеки.

Останнім часом до Міністерства освіти і науки України надходять повідомлення від Державної служби України з надзвичайних ситуацій про численні випадки порушень правил пожежної безпеки та збільшення випадків виникнення пожеж (задимлення) у гуртожитках закладів фахової передвищої освіти.

20 січня 2022 року, з метою посилення пожежної та техногенної безпеки, попередження надзвичайних ситуацій, для мешканців гуртожитку було проведено позаплановий інструктаж з безпеки життєдіяльності щодо дотримання вимог Положення про користування гуртожитком ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України», правил пожежної безпеки, інструкцій з експлуатації обладнання та устаткування в приміщеннях гуртожитку. Особливу увагу було звернено на користування подовжувачами та пристроями для підзарядки електронних пристроїв (гаджетів).

Завідуюча гуртожитком Сторожук Н.М., вихователь Кириленко Т.Я., заступник директора з виховної роботи Сиротенко А.О. та інженер з охорони праці Щербакова А.П. провели ретельну перевірку приміщень гуртожитку та кімнат його мешканців на предмет використання несправних електроприладів, подовжувачів та нагрівальних приладів.

Організація та забезпечення пожежної безпеки на всіх рівнях (від здобувача освіти до директора) на сьогодні є першочерговим завданням колективу коледжу.

Аліна ЩЕРБАКОВА, інженер з охорони праці


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook