Обговорення актуальних питань щодо підготовки до здачі ЄВІ та ЄФВВ зі студентами 4 курсу 2 групи

13 січня 2022 року

Під час онлайн зустрічі 12 січня наставника студентської групи – доцента кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Гавриш Оксани Миколаївни зі студентами 4 курсу 2 групи факультету аграрного менеджменту було обговорено перелік важливих питань, які для них є актуальними на даному етапі здобуття вищої освіти. До зустрічі долучилися завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Балановська Тетяна Іванівна, та доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Новак Олександр Володимирович.


 Зустріч розпочалася зі вступного слова завідувача кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Балановської Т. І., яка наголосила на тому, що залишився лише один семестр навчання, в кінці якого студенти мають захистити бакалаврські кваліфікаційні роботи, тому необхідно активізуватися щодо написання кваліфікаційних робіт та своєчасної їх подачі для перевірки на плагіат. Також було акцентовано увагу студентів на важливості продовження навчання для здобуття ступеня вищої освіти «Магістр».

 Доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Новак Олександр Володимирович розповів студентам про умови вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, акцентував увагу на правильності підготовки до здачі ЄВІ та ЄФВВ, а також зазначив, що відповідно до наказу МОН реєстрація вступників триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року (18:00). Єдиний вступний іспит (основна сесія) відбудеться 22 червня. Єдине фахове вступне випробування складатиметься з двох частин – тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК), який відбудеться 20 червня, а також предметного тесту. Дата проведення предметного тесту з управління та адміністрування – 1 липня.

 Крім того було звернено увагу студентів на доцільності відвідування безкоштовних курсів по підготовці до ЄФВВ, які організовані кафедрою філософії та міжнародної комунікації гуманітарно-педагогічного факультету, а також наголошено на необхідності всіх бажаючих зареєструватися на безкоштовні курси по підготовці до складання ЄВІ за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTvWvcbiAxkEik_5VEFq8MPfc5L30ibwk88I8pn3W9JOkEwQ/viewform?c=0&w=1.

 Під час зустрічі студенти проявили активність, задавали запитання, на які науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту ім. проф. Й. С.  Завадського надавали обґрунтовані відповіді.

Олександр Новак,

доцент кафедри менеджменту ім.проф. Й.С.Завадського

    

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook