З першими промінчиками сонця…

23 березня 2021 року
місто Київ

З першими промінчиками сонця так приємно пройтись після пар і поспостерігати як прокидається місто після зими.
В один з таких днів ми, студенти 1 курсу 2 групи факультету землевпорядкування та куратор групи Антоніна Москаленко, вирушили на екскурсію.
Подорож містом розпочалась символічно - із «Золотих Воріт», що в давнину були входом до міста Київ. Наступна зупинка - Софія Київська, що захоплює погляд своєю величчю і красою. А на пейзажні алеї можна не тільки присісти перепочити та помилуватись краєвидами, а й спробувати відгадати значення чудернацьких скульптур.

Прогулянка Києвом

Прогулянка Києвом
Ну і як же можна пройти повз пам’ятник знаменитим Голохвостому та Проні? І не сфотографуватись на пам'ять з героями давно улюбленого фільму?

Прогулянка Києвом

З одягового майданчику Андріївської церкви прекрасний вид на Поділ та лівий берег! Вечоріє і від цього місто стає ще більш загадковим та чарівним!!! Вечірні вогники на колесі огляду, що на Контрактовій площі, повертають в душу дитячі мрії… І хочеться ще більше цікавого дізнатись та поділитись враженнями з одногрупниками та друзями.

Прогулянка Києвом

Прогулянка Києвом
За кілька день тим самим складом продовжили екскурсію за маршрутом Фунікулер - Михайлівський золотоверхий-Володимирська гірка – Пішохідно-велосипедний міст – Арка Дружби народів - вул. Хрещтик.

Прогулянка Києвом

 

Олег Дроздівський

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook