Календар подій

1.03.2021 – 7.03.2021

Списком
По днях тижня

Понеділок
1.03.2021

Засідання навчально-методичної ради

1 березня 2021, 14:00

ЗАСІДАННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУвідбудеться у понеділок, 1 березня 2021 р. о 14.00 годині у 309 аудиторії 3 навчального корпусу  ПОРЯДОК ДЕННИЙ 1. Про поточний стан організації освітнього процесу в університеті (доповідач – Кваша С.М.). 

Змагання 64 спартакіади студентів НУБіП України 2020-2021 навчального року з міні-футболу серед чоловічих команд

1 березня 2021, 13:00

     Online збори представників команд відбудуться в додатку Zoom 1 берез 

Відбувся відкритий Кубок Першої Київської Гірської Ліги «Сніговий барс 2021»

1 березня 2021 року

     13 лютого 2021 року в с. Нові Петрівці, на схилах Дніпра, що на Київщині, стартував Відкритий кубок Першої київської ліги «Сніговий барс 2021» (сніжно-льодові дистанції). 

Селім та Сельмі Алімурадови: ми обираємо магістратуру НУБіП України за можливість отримати подвійний диплом європейського вишу фото

1 березня 2021 року

Розкажіть про себе.     — Доброго дня. Нас звуть Селім та Сельмі Алімурадови. Ми народилися на Кавказі, але виросли та навчаємось в Києві. Разом успішно закінчили ОС Бакалавр в КНЕУ імені В. П. 

У Немішаївському фаховому коледжі вручили дипломи студентам заочної форми навчання

1 березня 2021 року

     26 лютого 2021 року у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» відбулося незвичайне свято, якого немає в жодному календарі, – урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста студентам заочної форми навчання спеціальностей «Агроінженерія» та «Електроенергетика, електротехніка та електроме 

Smart-технології точного землеробства Soft.Farm від провідного розробника КВАРТ-СОФТ впроваджуються в навчальний процес підготовки агроінженерів

1 березня 2021 року

     Як відомо, сучасний етап розвитку техніки і технологій для рослинництва характеризується появою так званих «Smart» (розумних) технологій, які базуються на наступних тенденціях промислових змін: 

Відбулися традиційні «Крамаровські читання», присвячені інженерній справі в сільськогосподарському машинобудуванні

1 березня 2021 року

     25 лютого 2021 року на факультеті конструювання та дизайну за активної участі співробітників кафедри надійності техніки відбулася VІІІ Міжнародна науково-технічна конференція з нагоди 114-ї річниці від дня народження доктора технічних наук, професора, член-кореспондента ВАСГНІЛ, віцепрезидента УА 

Увага! Конкурс наукових, науково-технічних робіт, що плануються до виконання за рахунок коштів державного бюджету у 2021 році

1 березня 2021 року

     Державне агентство рибного господарстваз 23 лютого 2021 року оголосило конкурсний відбір наукових, науково-технічних робіт, що плануються до виконання за рахунок коштів державного бюджету у 2021 році.  

1 березня – Всесвітній день імунітету

1 березня 2021 року

     Щорічно, починаючи з 2002 р. 

Завершилось свято інтелекту. Загальні підсумки «Найкращої інтелектуальної академічної групи НУБіП»

1 березня 2021 року

     У цьому році конкурс «Найкраща інтелектуальна академічна група НУБіП» викликав великий інтерес серед учасників та вболівальників.     Усі із затамуванням подиху чекали на фінальний конкурс «Капітанів», який міг повністю змін 

Ірпінський фаховий коледж відчинив двері для майбутніх абітурієнтів фото

1 березня 2021 року

     Звичайно, сьогодні важко кого здивувати таким заходом як День відкритих дверей у закладі освіти, та все ж всі розуміють, що кращої нагоди аби привернути увагу з боку абітурієнтів, напевно, немає. 

Вівторок
2.03.2021

Розширене засідання ректорату

2 березня 2021, 10:00

 2 березня о 10 годині відбудеться розширене засідання ректорату! 

Навчально-методична рада розглянула відкриття нових освітніх програм, зміни ліцензійних обсягів та ухвалила впровадження електронного журналу відвідування студентами навчальних занять

2 березня 2021 року

     Розпочав перше весняне засідання проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша доповіддю про поточний стан організації освітнього процесу в університеті. 

Звужений ректорат: якість освіти – найкращий профорієнтатор

2 березня 2021 року

     2 березня під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося перше весняне засідання ректорату, присвячене плануванню роботи на тиждень, підвищенню якості освітньо-наукового процесу, господарським, фінансовим, кадровим питанням.< 

Антистрес-терапія студентів-першокурсників на кафедрі соціальної роботи на реабілітації

2 березня 2021 року

     Ми всі, і викладачі й студенти, щодня потрапляємо у маленькі та великі, короткострокові та довготривалі стреси. 

Співпраця з Малою академією наук як традиція

2 березня 2021 року

     Щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН, який об’єднує сотні учасників із різних областей. 

Факультет ІТ поглиблює співпрацю з роботодавцями у галузі мережевої інтеграції: компанія NETWAVE

2 березня 2021 року

Факультет ІТ вже кілька років співпрацює з компанією Netwave – спеціалізованим мережевим інтегратором, яка має більше 400 реалізованих масштабних проектів. 

Увага! Конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів на 2022-2023 роки

2 березня 2021 року

     Міністерством освіти і науки України, Міністерством освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідної радою Литви з 1 березня 2021 року оголошено конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022-2023 рр. 

Викладання дисципліни «Трактори і автомобілі» виходить на новий рівень фото

2 березня 2021 року

    Кафедра тракторів, автомобілів та біоенергосистем на сьогодні знаходиться в активному процесі підвищення якості освітнього процесу. 

Університет прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф пропонує літній семестр бакалаврської програми онлайн у галузі сільського господарства (англійською мовою)

2 березня 2021 року

   До уваги студентів, Університет прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT) пропонує літній семестр бакалаврської програми онлайн у галузі сільського господарства (англійською мовою), 1 квітня - 30 червня 2021 року. У додатку ви знайдете опис програми та огляд навчальної програми.  

Наближаються до завершення ремонти корпусів інженерних факультетів

2 березня 2021 року

     Підходить до завершення ремонт у 11-му навчальному корпусі.     Тут залишається переоформити хол, і до цих робіт вже приступили. А підлога на поверхах завершена. 

Ректорат: фінансовий звіт, програма енергозбереження та електронний облік відвідуваності

2 березня 2021 року

     2 березня відбулося розширене засідання ректорату. 

Середа
3.03.2021

Засідання Вченої ради

3 березня 2021, 13:00

03 березня 2021 р. о 1300  відбудеться онлайн засідання Вченої ради НУБіП України. Порядок денний:1. Присвоєння вчених звань (таємне голосування). 

Єлизавета Просяна з Таращі: моя майбутня професія – бухгалтер, мій університет - НУБіП фото

3 березня 2021 року

     Просяна Єлизавета, учениця 11 класу Таращанського академічного ліцею «Ерудит» обирає професію бухгалтера та НУБіП України.Чому саме економічний факу 

Наукова бібліотека відкриває таланти: виставка картин студентів і працівників університету «Барви весни» фото

3 березня 2021 року

    2 березня 2021 року у читальній залі бібліотеки у навчальному корпусі № 4 відбулося відкриття виставки картин «Барви весни», яка приурочена до Міжнародного дня жіноцтва. 

Команда економічного факультету – переможці 64 Спартакіади студентів НУБіП України з баскетболу 3х3 серед жіночих команд фото

3 березня 2021 року

     2 березня відбулися змагання 64-ї Спартакіади студентів НУБіП України з баскетболу 3х3 серед жіночих команд. 

Назарій Шевчук з Великої Снітинки: мрію навчатись на факультеті конструювання та дизайну НУБіП фото

3 березня 2021 року

     Наш співрозмовник ‒ учень 11 класу Великоснітинського закладу загальної середньої освіти, що на Київщині, Назарій Шевчук, який мріє навчатись на факультеті конструювання та дизайну.  

Запрошуємо 4 березня на презентацію програм стажування для студентів

3 березня 2021 року

     Наша мета - надати кожному бажаючому можливість отримати практичний досвід за кордоном, розвинути власні здібності, а також ознайомитися з культурою інших країн. 

Ботсад НУБіП і новини палеонтології

3 березня 2021 року

     Якщо ви думаєте, що мамонти як вид вимерли ще задовго до всесвітнього потопу, як запевняють палеонтологи, то помиляєтеся. 

Виробнича практика як важлива складова практичної підготовки майбутніх фахівців харчової промисловості

3 березня 2021 року

     Стажування для студентів, а особливо для студентів харчовиків, за кордоном це мо 

Абітурієнтки Катерина Рожок та Ольга Сидорчук: «Здійснення задумів та втілення мрій разом з юридичним факультетом НУБіП України»

3 березня 2021 року

     Учениці 11 класу іноземної філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, – Рожок Катерина та Сидорчук Ольга, залюбки поділилися своїми планами на ближче майбутнє щодо продов 

Вчена рада: біобезпека, навчальна практика для студентів та фінансова ситуація фото

3 березня 2021 року

     3 березня 2021 року відбулося засідання вченої ради університету. 

Четвер
4.03.2021

Запрошуємо 4 березня на презентацію програм стажування для студентів

4 березня 2021, 15:00

     Наша мета - надати кожному бажаючому можливість отримати практичний досвід за кордоном, розвинути власні здібності, а також ознайомитися з культурою інших країн. 

Викладачі-біологи Бережанського фахового коледжу – учасники Всеукраїнського семінару-практикуму «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології»

4 березня 2021 року

     25-26 лютого 2021 року викладачі циклової комісії природничих дисциплін Оксана ОЛІЙНИК, Ірина СОКОЛОВСЬКА, Наталя ЧОРНА взяли участь у Всеукраїнському семінарі-практ 

Нові перспективи старої лабораторії біотехнологій

4 березня 2021 року

     Процес оновлення ключової міжфакультетської навчально-наукової лабораторії біології та біотехнології факультетів агробіологічного напряму – переходить від теорії до практичної площини. 

Науковці і студенти агробіологічного факультету – учасники науково-виробничої конференції з системи землеробства No-till–NTLAB-21

4 березня 2021 року

     Не зважаючи на значні обмеження, причиною яких є пандемія коронавірусу, з наближенням весни активізувалось життя виробничників і науковців аграрної сфери економіки. 

Юлія Муляр з Фастівського ліцею-інтернату та Михайло Генералов з Маслівського аграрного фахового коледжу обирають агробіологічний факультет фото

4 березня 2021 року

Будь ласка, кілька слів про себе і коли визначилися у виборі професії?     — Мене звати Юлія Муляр. Мені 17 років і зараз я навчаюся в КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат». 

Увага! Внесено доповнення до «Положення про екзамени та заліки в НУБіП України»

4 березня 2021 року

     З метою унормувати порядок ліквідації академічної заборгованості студентами університету пільгових категорій навчально-методична рада від 1 березня 2021 р. 

Увага! Триває набір на курси підготовки до ЄВІ з англійської мови

4 березня 2021, 0:00

Центр вивчення іноземних мов гуманітарно-педагогічного факультету запрошує студентів на курси з підготовки до Єдиного вступного іспиту в магістратуру з англійської мови (ЄВІ). 

П'ятниця
5.03.2021

Калитюк Олександра з Ліцею № 13 м. Ковеля обирає фах юриста та навчання на юридичному факультеті НУБіП України фото

5 березня 2021 року

Олександро, розкажіть, будь ласка, про себе?     — Я навчаюсь в Ліцеї № 13 м. Ковеля Волинської області. Цей освітній заклад дає не лише ґрунтовні знання, а й допомагає юним науковцям зробити перші кроки на шляху до успіху. 

Вступна компанія. Навчання на військовій кафедрі – модно і престижно

5 березня 2021 року

     4 березня поточного року на кафедрі військової підготовки НУБіП України з використанням хмарного сервісу Cisco Webex Meetings відбулася відеоконференція під девізом навчання на військовій кафедрі – модно і престижно. 

Увага! Внесено зміни та доповнення до низки положень, що регламентують освітню діяльність у НУБіП України

5 березня 2021 року

     З метою підвищення якості організації освітньої діяльності в університеті навчально-методична рада ухвалила 1 березня 2021 р. 

Поспішай зареєструватись для участі в ЗНО-2021

5 березня 2021 року

     Сьогодні закінчується реєстрація для участі у складанні зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. 

Субота, неділя
6-7.03.2021

Запрошуємо студентів на факультативні заняття з міні-футболу

6 березня 2021, 13:00

     Кафедра фізичного виховання запрошує студентів на факультативні заняття з міні-футболу, які будуть проводити: майстер спорту України міжнародного класу з міні-футболу Микола Костенко і старший викладач кафедри фізичного виховання Валерій Прохніч.  

Фінансисти Мукачівського фахового коледжу обирають саме НУБіП

6 березня 2021 року

     Басараб Ангеліна та Бухман Владислав – студенти ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін – майбутні фінансисти і обирають саме НУБі 

У міжкафедральній навчальній лабораторії на базі ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України» розпочинається другий cеместр

7 березня 2021 року

     Ми живемо в період переходу від суспільства індустріального до суспільства інформаційного, і освіта сьогодні має орієнтуватися на перспективи розвитку суспільства. 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook