Візит представників посольства Японії в Україні до НУБіП

23 квітня 2014 року
23 квітня в НУБіП з візитом побували представники посольства Японії в Україні. До складу делегації увійшли – аташе Хідечіка Накамура і другий секретар Кеіічі Сасакі.
Під час зустрічі були обговорені важливі питання – продовження двостороннього співробітництва між Україною та Японією, обміну студентами, аспірантами та фахівцями в галузі радіобіології, банків і фінансів, біотехнології, якості та безпеки харчових продуктів, а також лісівництва. За останні роки в Токійському аграрному університеті навчалися і навчаються зараз 12 студентів і аспірантів НУБіП України.
Було підкреслено також важливість активної співпраці вчених Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології НУБіП України в галузі радіаційної безпеки на чолі з директором В.О. Кашпаровим. Відразу після аварії на атомній електростанції Фукусіма він очолив експертну групу, члени якої і нині діляться з японцями досвідом, набутим в ході вивчення наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема очищення ґрунтів від радіонуклідів.
 

 
Під час візиту було висаджено сакуру в пам'ять про професора Акімі Фуджимото (1950-2014), колишнього директора центру міжнародних програм ТАУ, який багато зробив в організації майже десятирічного співробітництва з НУБіП України, а також здійснив неабиякий особистий внесок в підготовку наших фахівців, особливо в навчанні українських студентів за міжнародними програмами ТАУ. Починаючи з 2004 року, щорічно двоє студентів НУБіП України за результатами конкурсного відбору направляються на навчання на кафедрі менеджменту біобізнесу та інформації факультету міжнародного сільського господарства та наук про продовольство ТАУ коштом японської сторони.
 

 
Представники посольства Японії відвідали 3-й корпус університету. Оглянувши його стан після пожежі, вони висловили свої співчуття з цього приводу і обговорили проблеми відбудови та реконструкції головного адміністративного корпусу НУБіП України.
 
 
 
Євген Канарський
помічник ректора з міжнародних питань
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook