На засіданні кафедри ПУтаМІД заслухано доповіді здобувачів ступеня доктора філософії Анни Федорової та Богдана Гребенюка щодо отриманих результатів дисертаційних досліджень в галузі знань «Публічне управління та адміністрування"

19 червня 2021 року

     18 червня 2021 року відбулось засідання кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності Навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму на якому було заслухано доповіді про результати дисертаційних досліджень з метою належної підготовки до процедури захисту.
    Аспіранти 4 року навчання Анна Федорова та Богдан Гребенюк під керівництвом наукового керівника доктора наук з державного управління Ірини Грищенко підготували дисертаційні роботи та представили на розгляд кафедри презентаційні матеріали і доповіді про наукову новизну та основні результати, отримані під час проведення дослідження.


      Задовго до засідання кафедри, аспіранти надали роздруковані дисертаційні роботи призначеним на кафедрі рецензентам, зокрема, Богдан Гребенюк надав дисертацію доктору наук з державного управління, професору кафедри Володимиру Олійнику та доктору економічних наук, директору ННІ неперервної освіти і туризму Олені Ковальовій. Над рецензуванням дисертаційної роботи Анни Федорової працювали доктор наук з державного управління Сергій Пріліпко та доктор економічних наук, професор кафедри Ольга Витвицька. Тому представлення аспірантами результатів дисертаційних робіт викликало жваву, професійну дискусію між учасниками засідання.


   

      Богдан Гребенюк представив напрацювання за темою «Співробітництво органів публічної влади з громадськістю в сфері протидії корупції» та відповів на запитання шановних рецензентів від кафедри і всіх присутніх на засіданні, оскільки тема дисертаційної роботи є надзвичайно актуальною, а питання протидії корупції надзвичайно складними для розв’язання.
   Анна Федорова представила дисертаційну роботу «Взаємодія органів публічної влади з громадськістю для формування безпечного середовища життя громадян» і відповіла на численні запитання членів кафедри щодо реальної можливості забезпечення безпечного середовища життя громадян в умовах військового конфлікту і постійних глобальних загроз, як то пандемія тощо.

     В ході засідання аспірантам було вказано на необхідність допрацювати певні теоретичні питання, які постійно змінюються і потребують осучаснення, підсилити наукову складову, проте, всіма учасниками була підтримана думка, що роботи є і вони мають наукову новизну, яку можна виносити на прилюдний захист дисертаційної роботи.
     В результати засідання було прийнято рішення провести засідання кафедри в серпні 2021 року та заслухати доповіді аспірантів з урахуванням внесених зауважень та рекомендацій членів кафедри.


Ірина Грищенко
гарант ОНП «Публічне управління
та адміністрування»

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook