КОНКУРС-ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ 9-11 КЛАСІВ «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ БАТЛ - 2021»

8 травня 2021, 10:36

  Цьогоріч адміністрацією факультету аграрного менеджменту було визначено нові траєкторії здійснення профорієнтаційної роботи. Важливим результатом низки проведених онлайн-лекторіїв, вебінарів та навчально-мотиваційних тренінгів із залученням менторів стало проведення Міждисциплінарного науково-практичний заходу «Інтелектуальний батл - 2021».
   Ключовим в заході став Конкурс-захист науково-дослідних робіт учнів 9-11 класів у вигляді постерних презентацій для заочного оцінювання, а також 2-го етапу реалізації проєкту у формі короткого повідомлення (презентації і тез доповіді) та відповідей на питання журі конкурсу. Членами Журі були представники всіх кафедр факультету: д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Руслан Буряк, д.е.н., професор Дєліні М. М., д.е.н., доцент В. М. Бутенко, к.е.н., доцент Сидоренко С. С., к.е.н., доцент кафедри менеджменту ім. проф Й. С. Завадського Слободяник А. М. та к.е.н., доцент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Карпенко Л. Ф.

   Головною метою конкурсу стало бажання залучити юних дослідників Київщини до науково-дослідницької роботи в різних галузях науки, техніки, а також, з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду. Оцінку постерних робіт журі здійснювало заочно, ще до початку самого заходу, під час якого члени журі мали змогу перевірити уміння учасника до формування наукового апарату дослідження (мета і завдання проекту, матеріали та методи його виконання, об’єкт, предмет, результати й висновки), який став відправним пунктом комунікації.

   21 та 22 квітня відбувся 2-й етап науково-практичного заходу – наукова конференція за секціями математика, інформаційні технології та економіка, яка передбачала презентацію учасниками лише найсуттєвіших результатів своїх досліджень, що давало можливість оцінити вміння обирати основне в своєму дослідження та уміло презентувати його. Наукова конференція кожному конкурсанту дала можливість оприлюднити та поширити нові наукові знання за різними напрямами, шляхом підготовки презентації для візуалізації своєї доповіді.
   Загалом до участі в конкурсі долучилось 28 учасників з різних шкіл, гімназій, ліцеїв, технікумів і коледжів. Секцію математика було представлено 7 роботами таких закладів середньої освіти: Бориспільський навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» –загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Київської області; БНВО «Ліцей – МАН», м. Біла Церква; Переяславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3; Путрівський опорний заклад освіти - освітнього центру Глевахівської селищної ради Фастівського району Київської області; КЗ ІСР «Іванківського ліцею» Вишгородського району Київської області; Броварська загальноосвітняї школа І-ІІІ ступенів №2 імені В.О. Сухомлинського Броварської міської ради Броварського району Київської області.

   Секція інформаційні технології представлена учасниками з Германівської гімназії Обухівської міської ради Київської області; Білоцерківської ЗОШ І - ІІІ ступенів №18 Київської області; Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська ЗОШ І ІІІ ступенів; Саливінківської ЗОШ I-III ступенів Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

   Відповідно найбільшою кількістю робіт була представлена секція економіки учасниками КЗ ІСР «Іванківського ліцею» Вишгородського району Київської області; Рокитнянського ліцей – МАНу Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області; Білоцерківської природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів імені М. О. Кириленка; Забірської ЗОШ I-III ступенів; Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»- імені Володимира Мономаха.

   Наукові тематики юних дослідників вражали глибиною проведених досліджень та різністю за напрямами. Зокрема переможці секції математики розглядали такі теми:
І місце: Каунін Кирило, учень 11 класу Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»- імені Володимира Мономаха з темою: «Властивості N вимірних просторів», керівник Шолудько Олена Володимирівна.
ІІ місце: Шолудько Олена, учениця 9 класу Путрівського опорного закладу освіти - освітнього центру Глевахівської селищної ради Фастівського району Київської області з темою: «Прикладні економіко-математичні дослідження продуктивності сонячної електростанції», керівник Журавльова Наталія Анатоліївна.
ІІІ місце: Пархоменко Тетяна, учениця 11 класу КЗ ІСР «Іванківського ліцею» Вишгородського району Київської області з темою «Математичне моделювання в екології», керівник Поліщук Наталя Василівна.
Єрофеєва Дар’я, учениця 11 класу Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»- імені Володимира Мономаха з темою: «Застосування критерія стьюдента для оцінки токсичності озерної води м. Борисполя», керівник Нагаєва Лідія Михайлівна.
Переможці секції інформаційні технології розглядали такі теми:
І місце: Видрик Ігор, учень 11 класу Саливінківської ЗОШ I-III ступенів Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області з темою: «Розробка рекомендацій щодо кібербезпеки», керівник Крупа Юрій Васильович.
ІІ місце: Шевченко Юрій, учень 11 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська ЗОШ І ІІІ ступенів з темою: «Освітнє середовище як інформаційна платформа представлення динаміки роботи освітнього закладу засобами хмарних технологій», керівник Косько Тамара Михайлівна.
ІІІ місце: Чернюк Вікторія, учениця 9 класу Білоцерківської ЗОШ І - ІІІ ступенів №18 Київської області з темою «Створення освітнього програмного засобу для дистанційного навчання з використанням хмарних технологій», керівник Чернюк Андрій Васильович.
Векла Андрій, учень 10 класу Германівської гімназії Обухівської міської ради Київської області з темою: «Створення комп’ютерної гри для розвитку зорово-моторної координації дошкільнят», керівник Трофименко Діна Миколаївна.
   Переможці секції економіка розглядали такі теми:
І місце: Балабан Анастасія, учениця 11 класу Білоцерківської природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів імені М. О. Кириленка з темою: «Управління процесами екологізації в Україні », керівник Кирдей Ірина Дмитрівна.
ІІ місце: Савицька Марія, учениця 10 класу Забірської ЗОШ I-III ступенів з темою: «Проблеми та перспективи “озеленення” енергетичного сектора на прикладі с. Забір’я Київської області», керівник Жайворон Лідія Володимирівна.
Григор Евеліна, учениця 11 класу Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»- імені Володимира Мономаха з темою: «Стан розвитку та аналіз проблем малого підприємництва в Україні та в м. Бориспіль», керівник Денисенко Світлана Миколаївна
ІІІ місце: Дурицький Сергій, учень 11 класу КЗ ІСР «Іванківського ліцею» Вишгородського району Київської області з темою «Світова валютна фінансова система: еволюція та індикатори кризового стану», керівник Димарчук Тетяна Вікторівна.
Слепченко Анна, учениця 9 класу КЗ ІСР «Іванківського ліцею» Вишгородського району Київської області з темою «Індикатори продовольчого забезпечення України в пандемічний період», керівник Димарчук Тетяна Вікторівна.
Даниленко Богдан, учень 11 класу КЗ ІСР «Іванківського ліцею» Вишгородського району Київської області з темою «Перспективи поглиблення зовнішньоторгівельного співробітництва України та ЄС», керівник Димарчук Тетяна Вікторівна.

   Лауреатами конкурсу стали: Коваль Артем, Таргоня Анастасія, Василишина Анастасія та Решетун Антон. Усі учасники отримали призи, а наукові керівники отримали сертифікати про проходження навчально-практичних курсів підвищення педагогічної кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в обсязі 15 годин.
   Дякуємо учасникам конкурсу та їх науковим керівникам, адміністрації Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», вихованцям гуртків та секцій, учням та педагогам закладів загальної середньої освіти.

 

Лариса Карпенко,

заступник декана

факультету аграрного менеджменту

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook