Студенти першокурсники факультету аграрного менеджменту взяли участь у Вебінарі «Global Monet Week. Ukraine-2021»

29 березня 2021 року
Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності

      З метою підвищення фінансової грамотності населення нашої держави, зокрема студентської молоді, Національним банком України в період з 22.03 по 26.03.2021 р. було організовано і проведено онлайн навчання «Global Money Week. Ukraine-2021». Безпосередньо 26 березня о 14:00 було проведено Вебінар «Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності»

До участі у Вебінарі долучились студенти 1-го курсу 7-ї групи факультету аграрного менеджменту на чолі із наставником -  доцентом кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД Олександром Файчуком. Причому найбільш активними учасниками заходу виявились староста групи Олександра Каминіна та її одногрупниця Ольга Коломієць.

 

Причому найбільш активними учасниками заходу виявились староста групи Олександра Каминіна та її одногрупниця Ольга Коломієць.

Викладач вебінару Олена Тригуб надала слухачам інформацію щодо низького рівня фінансової грамотності населення України. Разом із тим, лектор зазначила, що похідною такої ситуації є невисокий рівень заощаджень співвітчизників, який унеможливлює зростання добробуту.

 

Також в рамках лекції студентам було роз’яснено як правильно здійснювати аналіз особистих фінансів (витрат, доходів) і як визначати їх чисту вартість.

 

 

Кульмінацією вебінару стало пояснення Олени Тригуб студентській молоді, яким чином потрібно мінімізувати особисті фінансові ризики, щоб ніколи не потрапити у «боргову пастку».

Вкінці заходу організатори провели з учасниками гру в «Kahoot» та побажали студентам берегти себе і свої гроші!

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook