Викладачі-біологи Бережанського фахового коледжу – учасники Всеукраїнського семінару-практикуму «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології»

4 березня 2021 року
     25-26 лютого 2021 року викладачі циклової комісії природничих дисциплін Оксана ОЛІЙНИК, Ірина СОКОЛОВСЬКА, Наталя ЧОРНА взяли участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі, який відбувся в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України (НЕНЦ).

     Всеукраїнський семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) був проведений для голів обласних методичних об’єднань, викладачів і вчителів закладів середньої освіти і педагогів-позашкільників біологічного напряму на тему: «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» для обміну досвідом і напрацювання пропозицій щодо удосконалення педагогічної майстерності.

     Захід відбувся в онлайн-форматі з метою обговорення напрямів модернізації методики викладання біології в новій українській школі, підготовки вчителів-предметників, допомоги педагогам у вирішенні низки питань щодо розгляду складних тем у шкільному курсі біології.
     На пленарну частину були внесені питання:
1. Державний стандарт базової середньої освіти. Біологія як його складова. Аналіз завдань з біології ЗНО 2020 року.
2. Навчально-методичне забезпечення викладання біології за чинними програмами та підручниками.
3. Єдине освітнє середовище загальної середньої та позашкільної освіти.
4. Дистанційна форма викладання біології.
5. Біологія у смартфоні.
     Виступаючі: Вербицький Володимир Валентинович, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти; Фіцайло Світлана Сергіївна, головний спеціаліст Головного управління загальної середньої та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Цуруль Ольга Анатоліївна, доцент кафедри психолого-педагогічних дисциплін факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, кандидат педагогічних наук; Ткачук Ігор Олександрович, завідувач відділу біології Київського Палацу дітей та юнацтва та Безусько Алла Герасимівна, методист Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, кандидат біологічних наук, доцент.

     На секційні засідання всі учасники підготували авторські презентації, плани занять або інші дидактичні напрацювання для включення до збірки матеріалів семінару-практикуму та взяли активну участь в обговоренні запропонованих тем під час роботи дискусійних майданчиків.

Людмила Дворська,
голова циклової комісії
природничих дисциплін

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook