Європейська інтеграція на ділі

10 червня 2013 року

 10 липня поточного року на кафедру автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І. І. Мартиненка прибули директор сервісної компанії “Ліміт” Андрій Колесніченко і менеджер голландської компанії “Hoogendoorn Co Stefano Hiwat”.
Компанія “Hoogendoorn Co” є світовим новатором в галузі автоматизації систем управління теплицями. Серед її розробок управляючий комп’ютер iSii, інформаційна система управління теплицею Nomad, система для інтелектуального моніторингу стану культур i4All.
“Hoogendoorn Growth Management” – це виробник найсучасніших комп’ютерів і систем реєстрації ділових і виробничих процесів. Це дає можливість раціонально використовувати воду, електроенергію, гнучко керувати кліматичними умовами в теплицях. Модульне програмне забезпечення гарантує максимально ефективне використання доступних ресурсів, таких як природний газ, добрива і вода. Таким чином, “Hoogendoorn” допомагає своїм клієнтам мінімізувати затрати (на електроенергію) і об’єми викидів вуглекислого газу, максимізувати прибуток від вирощування культур.
Гості ознайомилися із матеріально-технічною базою кафедри, її науковими розробками, у т.ч. і для тепличних господарств.
Результатом зустрічі була домовленість про підготовку міжнародної конференції за участю Асоціації «Теплиці України», голландських виробників обладнання для тепличних господарств, науковців університету з метою створення полігону новітніх технологій в тепличному господарстві. З великою вдячністю гості прийняли запрошення до участі у Міжнародній науковій конференції присвяченій 115-й річниці НУБіП України.


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook