Підсумки першого етапу освітнього проєкту «Життя в стилі ЕСО»

21 листопада 2020 року
     Серія освітніх вебінарів «ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕСО» була ініційована Міжнародною торговою палатою України, а реалізована на онлайн-майданчиках ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження та факультету захисту рослин, біотехнологій і екології НУБіП України.

     Перші тематичні вебінари пройшли цікаво і мали аудиторію понад 200 слухачів. Відчувалась зацікавленість студентів до проблем сучасної екокультури: у професійній діяльності, побуті (харчуванні, використанні безпечних для здоров’я та довкілля товарів і ін.), розуміння екологізації життя у системі забезпечення якості життя та довголіття через соціально орієнтоване підприємництво та створення еко-середовищ.
     Серед спікерів та експертів – відомі фахівці, громадські діячі, державні службовці.


 

     Під час дискусій народилась ідея проведення конкурсу екоплаката і відеороліка.

     Проєкт переконливо довів, що формування екосвідомості серед молоді для успішної реалізації майбутньої професійної кар’єри є важливою складовою освітньої діяльності в університеті. Кульмінацією проєкту стало оприлюднення результатів конкурсу.
     Журі на чолі з підприємцем і меценатом Тарасом Демкурою не просто було визначитись з переможцями.

 

     В номінації «Відеоролик» перше місце і грошову премію одержали дві роботи студенток факультету ЗРБтаЕ Аліни Мельничук та Марини Лутікової.

     У номінації «Екоплакат» з грошовими заохоченнями перемогли: 1 місце – Людмила Савицька, 2 місце – Анастасія Скиба, 3 місце – Аліна Мельничук.

     Заохочувальні призи одержали Олексій Ратушняк, Ольга Костючек, Ярослав Садовий, Наталія Калька, Валерія Воєводська, Діана Кондратюк, Валентин Коломієць.

     Хочемо висловити щиросердну вдячність спікерам за чудові професійні доповіді, експертам – за цікаві дискусії. Особлива подяка від організаторів та учасників – Тарасу Демкурі, який виступив спонсором проведення конкурсу екоплакатів та відеороліків. Для вручення нагород Тарас Володимирович запросив усіх номінантів у свій арт-центр. Найближчим часом сподіваємось на «очну» зустріч.

     Далі буде…


Юлія Коломієць,
декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології
Віктор Каплун,
директор ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook