Студентський науковий гурток "Маляр'ОК"

 

   

 Староста: ст. 2 курсу скороченого терміну Левковець Давид, спеціальність 187 Деревообробні та меблеві технології

 

Студентський науковий гурток кафедри технологій та дизайну виробів з деревини є добровільним науковим об’єднанням студентів Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України. Гурток створений на початку 2020 року.
   

Метою діяльності гуртка є сприяння реалізації наукового та творчого потенціалу його членів.
Наукова робота гуртківців спрямована на здобуття теоретичних та практичних навичок з технологій опорядження деревини, а саме: ознайомлення з новими розробками у галузі лакофарбових матеріалів, сучасними тенденціями в опорядженні меблевих виробів, вивченню сучасних прийомів нанесення та сушіння лакофарбових покриттів, правильному підбору композицій, оволодінню навичками розрахунків витрат матеріалів.
Значна увага приділяється практичній спрямованості та оволодінню навичками нанесення матеріалів, що стає надійним помічником в практичній і дослідницькій роботі після закінчення НУБіП України.
Гуртківці активно долучаються до наукової діяльності кафедри в рамках НДР, приймають участь у студентських наукових заходах та науково-практичних конференціях.


   

Форми роботи. Засідання гуртка відбувається у форматі семінарів та виїзних засідань де гуртківці відвідують профільні підприємства та виставки

досягнень.

   

  

 

  

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до роботи гуртка, який розташований в 17 навчальному корпусі, ауд. 109.

Документи:

ПОДІЇ

    З 29.09 - 1.10.2021р. у Міжнародному виставковому центрі проходила виставка Design Living Tendency що представляє меблі, світло, декор, домашній текстиль і декор вікна. Щорічно, восени до Києва приїжджають фахівці з усіх регіонів України для того, щоб ознайомитися з новими колекціями меблів, інноваційними рішеннями і трендами представленими провідними українськими і зарубіжними компаніями. Під час виставки проводяться цікаві лекції, презентації, майстер-класи, зустрічі з фахівцями, укладаються контракти та відслідковуються тенденції розвитку галузі на поточний рік. Саме таке завдання – відслідкувати сучасні тенденції в дизайні та опорядженні меблів, отримали члени гуртка, що відвідали виставку.

 

Члени гуртка біля входу на виставку Design Living Tendency

   Під час відвідування була прослухана лекція «Роль кольору в інтер’єрі», спікер Олена Фатєєва, архітектор, засновник і керівник студії Fateeva Design Studio. Ця лекція дала можливість гуртківцям ознайомитися з прийомами підбору кольору і усвідомити важливість гармонійного поєднання кольорів в інтер’єрі.

Дуже цікаву лекцію Олени Фатєєвої щодо кольору в інтер’єрі прослухали гуртківці

   Також гуртківці мали завдання, визначитися з особистими пріоритетами в опорядженні меблів, відзначити цікаві дизайнерські рішення, та тенденції.
    За результатами виставки, відбулося засідання гуртка, де гуртківці поділилися своїми враженнями від експозиції та представили доповіді.

Обговорення сучасних тенденцій в опорядженні меблів непрозорими лакофарбовими матеріалами

Своїми враженнями щодо опорядження дизайнерського столу FRIENDLY дизайнера ANDREY MOHYLA ділиться Фішар М.


   8 жовтня в м. Кременчук відбулася II Міжнародна студентська конференція Актуальні питання та перспективи проведення наукових досліджень в якій прийняв участь член гуртка Маляр’ок Левковець Д. За результатами он-лайн участі були опубліковані тези та отриманий сертифікат учасника.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook