Студентський науковий гурток "Маляр'ОК"

 

   

 Староста: ст. 4 курсу Косенко О., спеціальність 187 Деревообробні та меблеві технології

 

Студентський науковий гурток кафедри технологій та дизайну виробів з деревини є добровільним науковим об’єднанням студентів Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України. Гурток створений на початку 2020 року.
   

Метою діяльності гуртка є сприяння реалізації наукового та творчого потенціалу його членів.
Наукова робота гуртківців спрямована на здобуття теоретичних та практичних навичок з технологій опорядження деревини, а саме: ознайомлення з новими розробками у галузі лакофарбових матеріалів, сучасними тенденціями в опорядженні меблевих виробів, вивченню сучасних прийомів нанесення та сушіння лакофарбових покриттів, правильному підбору композицій, оволодінню навичками розрахунків витрат матеріалів.
Значна увага приділяється практичній спрямованості та оволодінню навичками нанесення матеріалів, що стає надійним помічником в практичній і дослідницькій роботі після закінчення НУБіП України.
Гуртківці активно долучаються до наукової діяльності кафедри в рамках НДР, приймають участь у студентських наукових заходах та науково-практичних конференціях.


   

Форми роботи. Засідання гуртка відбувається у форматі семінарів та виїзних засідань де гуртківці відвідують профільні підприємства та виставки

досягнень.

   

  

 

  

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до роботи гуртка, який розташований в 17 навчальному корпусі, ауд. 109.

Документи:

НАУКОВІ ДОПОВІДІ УЧАСНИКІВ ГУРТКУ

 

 

  

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook