Стратегічні концепції інноваційного розвитку: іспит в он-лайн форматі

10 листопада 2020 року

  

9 листопада  2020 року згідно розкладу, затвердженим ННІ неперервної освіти і туризму відбувся іспит в онлайн-форматі з дисципліни «Стратегічне управління інноваційним розвитком» для студентів магістерської програми «Управління інноваційною діяльністю» денної форми навчання.
 
Дана дисципліна забезпечує набуття навичок управління інноваційними процесами на підприємстві, в галузі, регіоні та країні, оволодіння теоретичними знаннями з питань організації й управління стратегічною та інноваційною діяльністю підприємства, набуття практичних вмінь і навичок щодо використання концепції стратегічного та інноваційного менеджменту в діяльності підприємств.
Дисципліна  «Стратегічне управління інноваційним розвитком» викладалась  д.е.н., професором кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності  Ольгою Витвицькою.
 Попередньо  6 листопада була проведена консультація до іспиту в платформі  ZOOM.
Дистанційна форма здачі іспиту проходила в два етапи це підсумковий контроль  в еlearn та розсилка на електронну пошту магістрів екзаменаційних завдань  і по закінчені, відправка відповідей на перевірку викладачу і співбесіди в ZOOM.
 
 
 
 
Екзаменатори д.е.н., професор кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності  Ольга Витвицька та к.е.н., асистент Катерина Обиход.
 
 
 
Завдання передбачали відкриті питання, тестовий контроль і розгляд аналітично-розрахункових вправ.
 
Усі магістри успішно пройшли екзаменаційні випробування, відмітили предметність й корисність використання набутих знань у своїй подальшій діяльності.
 
 
 
Бажаємо міцного здоров’я студентам й успішного завершення екзаменаційної сесії!
 
 
Катерина Обиход,
 асистент кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності

 

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook