Важливість вивчення дисциплін «Агрофізика» і «Неорганічна хімія» у майбутній професійній діяльності студентів-агробіологів

13 жовтня 2020 року
     На агробіологічному факультеті йде активне навчання студентів першого курсу. Протягом перших трьох тижнів студентство дізналося багато цікавого. Вони активно працюють в лекційних аудиторіях і різноманітних навчальних лабораторіях.

     Сьогодні на лабораторних заняттях з дисципліни «Неорганічна хімія» студенти агрономи вивчають «Електролітичну дисоціацію» і виконують лабораторну роботу «Реакції в розчинах електролітів» під керівництвом професора Віктора Максіна та старшого викладача Ольги Кравченко. На лабораторному занятті вони визначають сильні і слабкі електроліти, що таке рН середовище і як можна змінити цей показник у ґрунті. Студенти розуміють, що без гарної практичної хімічної підготовки вони не зможуть бути успішними агрономами.

  

     Майбутні фахівці-агрономи уже із першого курсу починають отримувати корисні і необхідні знання, які їм знадобляться у своїй професійній діяльності завдяки вивченню дисципліни «Агрофізика». Агрофізика вивчає фізичні, фізико-хімічні і біофізичні процеси в системі «грунт – рослина – діяльний шар атмосфери». Саме із вивчення агрофізичних процесів у ґрунтах і розпочалися перші лабораторні заняття студентів-першокурсників під керуванням доцента Миколи Бережняка.