Вітаємо також команду Технічного ННІ, яка 6 березня 2013 року у командній першості університету з настільного тенісу у рамках Спартакіади “Здоров’я” виборола ІІ місце.

7 березня 2013 року

Вітаємо також команду Технічного ННІ, яка 6 березня 2013 року у командній першості університету з настільного тенісу у рамках Спартакіади “Здоров’я” виборола ІІ місце. Склад команди: Козупиця С.І., доцент кафедри транспортних технологій та засобів у АПК – капітан команди; Матюшенко Л.М., аспірантка кафедри автотракторного, сільсько- і лісогосподарського машинобудування; Дьомін О.А. і Гуменюк Ю.О. – доценти кафедри сільськогосподарських машин і системотехніки ім. акад. П.М. Василенка; Куценко А.Г. та Бондар М.М. – доценти кафедри механіки та опору матеріалів. Варто відмітити, що в минулому році команда зайняла 4 місце, а в позаминулому – 7. Це говорить про те, що команда з року в рік прогресує. Так тримати!

У рамках Спартакіади “Здоров’я” 27 березня 2013 року в навчальному корпусі №9 проводитимуться також змагання з бадмінтону, після яких заплановано проведення щорічних чемпіонатів з таких ігрових видів як баскетбол та міні-футбрл.

Бажаємо успіхів всім учасникам майбутніх змагань та запрошуємо вболівальників для підтримки колег з Технічного ННІ!  

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook