Фахівці Держпродспоживслужби і регіональної служби ДВСКН на державному кордоні та транспорті успішно завершили навчання

29 лютого 2020 року
     З 17 по 28 лютого 2020 року згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівників і спеціалістів державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, на факультеті ветеринарної медицини спільно з ННІ неперевної освіти і туризму підвищували кваліфікацію «Керівники та спеціалісти Держпродспоживслужби і регіональної служби ДВСКН на державному кордоні та транспорті».

     Навчально-тематична програма підвищення кваліфікації включала наступні розділи:

     Перспективи ветеринарної освіти і науки в Україні, як фактор забезпечення здоров'я нації в умовах глобалізації світової економіки.

     Освіта дорослих: реалізація освітніх програм та послуг в системі післядипломної освіти.

     Засади та порядок здійснення державного контролю за харчовими продуктами та іншими об’єктами санітарних заходів. Повноваження та обов’язки державних інспекторів. Вимоги законодавства ЄС, України та Кодекс Аліментаріус, щодо безпечності та якості харчових продуктів.

     Державний контроль та нагляд за якістю ветеринарних імунобіологічних засобів (ВІЗ), що застосовуються в Україні. Роль державних інспекторів ветеринарної медицини в недопущенні несанкціонованого обігу в Україні ветпрепаратів.


     Планування та організація здійснення основних протиепізоотичних заходів в Україні. Державних контроль за їх виконанням. Профілактика і заходи боротьби зі сказом в Україні, країнах СНД і світі.

     Найбільш небезпечні паразитарні хвороби. Організація протипаразитарних заходів. Нові методичні підходи до діагностики та лікування інвазійних хвороб тварин.

     ВООЗТ (МЕБ) – єдиний список інфекційних та інвазійних хвороб. Профілактика і заходи боротьби з АЧС.


     Теоретичні аспекти системи НАССР. Підходи до практичного впровадження НАССР. Найбільш поширені невідповідності під час впровадження системи НАССР.

     Клітинні технології у ветеринарній медицині. Практичні аспекти трансфузіології.

     Кожен із викладачів, задіяних у підвищення кваліфікації, обов’язково проводив профорієнтаційну роботу, особливо акцентовано увагу на спеціальностях 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», за якими ведеться підготовка на факультеті ветеринарної медицини.

     Свідоцтва про підвищення кваліфікації вручали декан факультету ветеринарної медицини Микола Цвіліховський та відповідальний за підвищення кваліфікації на факультеті Григорій Бойко.

     Вони тепло і сердечно привітали слухачів із закінченням навчання та побажали високих професійних досягнень і щоб набуті знання у НУБіП України приносили матеріальне та моральне задоволення.

     Слухачі підвищення кваліфікації подякували науково-педагогічному колективу НУБіП за їхню працю та ті знання, які вони отримали в університеті. Окремо висловили щиру вдячність керівництву Національного університету біоресурсів і природокористування України за відмінно організоване навчання. 

Григорій Бойко

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook