Визначено переможців І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з «Історії України»

26 лютого 2020 року
 
     25 лютого 2020 р. кафедрою міжнародних відносин і суспільних наук гуманітарно-педагогічного факультету серед студентів нашого університету було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Історія України». Учасниками заходу стали представники таких факультетів та навчально-наукових інститутів університету: післядипломної освіти і туризму, гуманітарно-педагогічного, захисту рослин, біотехнологій та екології, ветеринарної медицини, харчових технологій та управління якістю продукції АПК, агробіологічного тощо. Студенти гідно справилися із завданнями, які були їм запропоновані.
 
 
 
 
Переможцями І етапу олімпіади стали студентки гуманітарно-педагогічного факультету Катерина Яник (керівник Білан С.О.) І місце та Софія Сальник (керівник Стрілець В.В.) ІІ місце, які стануть учасниками ІІ етапу олімпіади, що пройде на базі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського
 
 
 
Серед лідерів із найкращими результатами студенти таких факультетів - харчових технологій та управління якістю продукції АПК (Ангеліна Кулачок), агробіологічного (Олександр Скібіцький), післядипломної освіти і туризму (Дарина Міхєєва).
 
Дякуємо за участь і бажаємо перемог у подальшому !!!
 
Людмила Лановюк, 
доцент кафедри міжнародних відносин 
і суспільних наук
 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook