Якісне навчання починається просто!

21 лютого 2020 року
     Шлях до професійного самовизначення – справа відповідальна. Дехто з наших ліцеїстів мріє стати науковцем, хтось пов‘яже своє майбутнє з підприємництвом, хтось обере інший напрямок, але всім, як майбутнім компетентним фахівцям стануть у нагоді важливі навички: спостерігати, аналізувати та робити висновки, аргументувати свої думки, працювати в команді, втілювати ідеї на практиці, критично мислити.

     У формуванні професійних компетентностей, що є необхідними в сучасному світі, нам допомагає тісна співпраця з провідними науковцями Національного університету біоресурсів і природокористування України.

  

     19-20 лютого для ліцеїстів КЗ ІМР «Ірпінський академічний ліцей НУБіП України» працювали наукові гуртки за такими напрямами:
«ІНОЗЕМНА ФІЛОЛОГІЯ» – Нікольська Ніна Вікторівна, доцент кафедри романо-германських мов і перекладу;

«ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ» – Буряк Руслан Іванович, доктор економічних наук, завідувач кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі та Рябчик Алла Володимирівна, доцент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі, кандидат економічних наук;

«БІОТЕХНОЛОГІЯ, ЕКОЛОГІЯ» – Любова Оксана Володимирівна, доцент кафедри молекулярної біології, мікробіології та біобезпеки.

«ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ ТА ІТ» – Міловідов Юрій Олегович, старший викладач кафедри комп’ютерних наук НУБіП України.

     У кожного з нас своє уявлення про світ, у якому живемо, і своє ставлення до того, що відбувається навколо. В умовах стрімких змін сьогодення цілком природньо, що діти мають величезне бажання стати хорошими фахівцями з IT-технологій. А для цього необхідно постійно й наполегливо навчатися.
     Особливо цінним є те, що робота гуртка спрямована на розвиток логіки, критичного мислення, просторового уявлення, практичних навичок програмування. Розвиток цих компетенцій, безумовно, допоможе в майбутньому професійному становленні учнівської молоді.

     Висловлюємо щиру подяку професорсько-викладацькому складу НУБіП України за плідну співпрацю на шляху особистісного зростання наших ліцеїстів!

Світлана Березинець,
директор КЗ ІМР «Ірпінський академічний ліцей НУБіП України»

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook