Робоча зустріч керівництва Національного університету біоресурсів і природокористування України з експертами японської сільськогосподарської корпорації «Agriculture and Livestock Industries Corporation of Japan (ALIC)»

5 жовтня 2012 року
4 жовтня 2012 року відбулася робоча зустріч керівництва Національного університету біоресурсів і природокористування України з експертами японської сільськогосподарської корпорації «Agriculture and Livestock Industries Corporation of Japan (ALIC)».
Японську корпорацію представляли головний дослідник доктор Шунічі Шінкава, дослідник пан Таканорі Ямагамі та перекладач пані Юлія Заморська. Від університету участь у зустрічі взяли ректор академік Д.О.Мельничук, помічник ректора з міжнародних питань М.С.Ващик, директор Українського ННІ якості біоресурсів та безпеки життя С.Д. Мельничук, директор ННІ бізнесу А.Д. Діброва, директор Українського НДІ сільськогосподарської радіології В.О. Кашпаров, директор ННІ земельних ресурсів та правознавства В.І.Курило та завідувач кафедри аграрного, земельного та екологічного права імені академіка Василя Зіновійовича Янчука В.М. Ярмоленко.
На зустрічі було обговорено ряд питань щодо можливостей та потенціалу сільського господарства України, в тому числі з питань спільного виробництва зернових культур.
У зв’язку з розвитком торговельно-економічних зв’язків між нашими країнами японські експерти також цікавились коливанням цін на основні види сільськогосподарських культур, діяльністю агрохолдингів, основними завданнями і функціями Аграрного фонду України, мораторієм на купівлю та продаж земель сільськогосподарського призначення та ситуацією аграрного ринку України в цілому, а також можливостями співпраці.
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook