Публічне управління та адміністрування у ХХІ сторіччі
Публічне управління та адміністрування у ХХІ сторіччі
26 листопада 2019 року
Аспіранти та бакалаври за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» стали учасниками ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю здобувачів вищої освіти та молодих учених «Теорія і практика публічного управління та адміністрування у ХХІ сторіччі».
![](/sites/default/files/u289/1_5.jpg)
Аспіранти Національного університету біоресурсів і природокористування України за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» разом з бакалаврами за цією ж спеціальністю стали учасниками ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю здобувачів вищої освіти та молодих учених «Теорія та практика публічного управління та адміністрування у ХХІ сторіччі», яка відбулася 22 листопада 2019 року у Національній академії державного управління при Президентові України.
![](/sites/default/files/u289/8_3.jpg)
![](/sites/default/files/u289/7_5.jpg)
![](/sites/default/files/u289/6_3.jpg)
![](/sites/default/files/u289/2_7.jpg)
У ході конференції вони ознайомилися з новітніми підходами до публічного управління та адміністрування, які нині впроваджуються в Україні. Про це учасникам конференції доповіли Анна Коваленко - заступник Керівника Офісу Президента України, Олена Степаненко - представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Тарас Мельничук - керівник Секретаріату депутатської фракції політичної партії «Слуга народу», Людмила Даменцова - заступник виконавчого директора, експерт із розроблення законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування Асоціації міст України, Андріус Стасюкінас та Вайнюс Смальскіс - представники Інституту публічного адміністрування Університету Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литовська Республіка).
![](/sites/default/files/u289/5_2_0.jpg)
Корисною та цікавою для аспірантів виявилася доповідь Михайла Винницького, керівника секретаріату Національного агентства з якості вищої освіти, який розповів про нові тенденції в сфері акредитації PhD програм. А бакалаври уважно вслухалися в презентацію Григорія Мозолевича, керівника експертної групи з питань розвитку дослідницької інфраструктури Директорату науки Міністерства освіти і науки України, який окреслив хід реформ у науковій сфері України.
![](/sites/default/files/u289/3_4.jpg)
Надихнув на успішне навчання та саморозвиток слухачів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» Андрій Заболотний - заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби, який акцентував увагу на змінах підходів до публічної служби, спрямованих на розвиток людей, а не інституцій.
Під час панельних дискусій бакалаври та аспіранти під керівництвом доктора наук з державного управління Ірини Грищенко взяли активну участь в обговоренні низки актуальних питань, серед яких питання щодо академічної мобільності здобувачів вищої освіти та молодих вчених як передумови ефективного публічного управління та адміністрування у ХХІ сторіччі; інноваційних інструментів публічного управління сталим розвитком територій; забезпечення національної безпеки та суспільного розвитку в умовах інтеграційних і глобалізаційних викликів; трансформації публічного управління у контексті цифрової держави та інших актуальних питань державотворення.
![](/sites/default/files/u289/4_2_0.jpg)
![](/sites/default/files/u289/11_5.jpg)
За результатами конференції було підготовлено резолюцію для органів державної влади та вручено сертифікати учасникам.
![](/sites/default/files/u289/10_1.jpg)
![](/sites/default/files/u289/9_5.jpg)
Науковий потенціал студентів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» зростає з кожним місяцем навчання на обраній спеціальності. Бажаємо творчих успіхів на обраному шляху!
Ірина Грищенко
доктор наук з державного управління,
доцент кафедри публічного управління
та менеджменту інноваційної діяльності
ННІ неперервної освіти і туризму