Персональний День відкритих дверей на факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК «Від смачного до корисного – один крок!»

25 листопада 2019 року
     Індивідуальний підхід до кожного абітурієнта - особливість факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК. Ми робимо основний акцент на те, щоб абітурієнт отримав максимум корисної інформації та задоволення завітавши до нас.

     Сьогодні основними гостями заходу стали більше 40 осіб школярів, батьків, вчителів та студентів коледжів з Києва та різних куточків України, а саме:

  • Гусятинський коледж ТНТУ ім. І. Пулюя;
  • Коледж ресторанного господарства НУХТ, м. Київ;
  • Іллінецький аграрний коледж, Вінницька обл.;
  • Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №269 з поглибленим вивченням французької мови;
  • ОЗНЗ "Ківшоватський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ", Київська обл.;
  • Рихальська ЗОШ 1-3 ступенів, Житомирська обл.

  

 

Але найбільша кількість школярів (25 осіб) завітали із Лісниківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Михайла Грушевського Києво-Святошинського району Київської обл. разом із заступником директора школи з навчально-виховної роботи Оленою Туніцькою.

     Після зустрічі ректора Станіслава Ніколаєнка з учнями, продовжилось спілкування на кафедрах та лабораторіях факультету, де їх зустріла декан Лариса Баль-Прилипко, яка розповіла про переваги навчання на факультеті, наукову та громадську діяльність, історію факультету та відповіла на запитання гостей.

     Особлива увага була зосереджена на матеріально-технічній базі кафедр факультету, наявності сучасного лабораторного забезпечення.

     Родзинкою заходу стало проведення для абітурієнтів майстер-класу "Фабрика здорового харчування", де учні власноруч виготовляли смачні вироби, оцінювали їх якість та як, зазвичай, проводили дегустаційну оцінку з гарячим чаєм та шоколадом.

Позитивна атмосфера заходу сприяла тому що, усі відвідувачі отримали масу задоволення та корисної інформації.

Анастасія Іванюта,
асистент кафедри технології м'ясних,
рибних та морепродуктів

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook