Делегація НУБіП України відвідала Ніжинський агротехнічний коледж

20 листопада 2019 року
     19 листопада у рамках підготовки до засідання Вченої ради в Національному університеті біоресурсів і природокористування України з робочим візитом Ніжинський агротехнічний коледж відвідала делегація Університету в складі проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші, директора ННЦ виховної роботи і соціального розвитку Геннадія Ржевського, начальника відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Олега Єреська.

     Під час візиту керівництво університету мало можливість поспілкуватися зі студентським та викладацьким колективами, для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» проректором Сергієм Квашею було проведено лекцію «Стан і тенденції забезпечення сталого сільського розвитку України», побудовану в інтерактивному форматі обговорення-дискусії щодо актуальних питань сьогодення, тенденцій розвитку економіки України та світу в цілому. Також було проведено тестування серед студентів коледжу на визначення їх загального інтелектуального рівня, за результатами якого кращі студенти були нагороджені пам’ятними подарунками від Університету. Викладачі мали змогу дати оцінку діяльності колективу коледжу та висловити свої пропозиції щодо подальшого розвитку під час запропонованого їм анкетування.

     Розпочала зустріч з педагогічними працівниками коледжу директор Олена Литовченко, яка презентувала діяльність закладу освіти, окреслила основні здобутки та плани на майбутнє. 

 

 

     Сергій Миколайович звернув увагу присутніх на цілий ряд викликів, які стоять перед кожним закладом освіти сьогодні, необхідність рухатися вперед, враховуючи виклики сучасного суспільства, постійно займатися самоосвітою, вдосконалювати професійну майстерність. 

     У ході візиту було здійснено огляд матеріально-технічної бази навчальних та лабораторних корпусів закладу й студентського гуртожитку.

     Дякуємо керівництву Університету за постійну увагу, небайдужість та підтримку!


Олена Литовченко,
директор коледжу

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook