Опановуючи фах: тренінг-практикум для майбутніх юристів

18 листопада 2019 року
    Практичній підготовці студентів-юристів на юридичному факультеті приділяється традиційно велика увага. Днями у її межах пройшов двораундовий тренінг-практикум “Практичні аспекти діяльності слідчого, криміналіста, оперативного співробітника, прокурора та адвоката в кримінальному процесі” з висвітлення та унаочнення діяльності органів, які здійснюють досудове розслідування та процесуальне керівництво ним у кримінальному процесі.

     Для реалізації першої частини тренінгу ми запросили старшого слідчого Головного управління Національної поліції м. Києва Євгена Жолобчука та старшого інспектора відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління Національної поліції м. Києва Леоніда Банаха. Вони поділилися практичною методикою розкриття найбільш резонансних злочинів, проведення негласних слідчих дій, визначення знаряддя вчинення злочину, способів зникнення з місця злочину, зібрання доказів, які неможливо виявити без спеціальних знань та технічних засобів тощо.

 

     У другому раунді прокурор Київської місцевої прокуратури №3 Кіра Колбушкіна, адвокат Олена Карнаух і оперативний співробітник, ім’я якого з огляду на специфіку його роботи ми не можемо розголошувати. Спікери розповіли про слабкі та сильні сторони чинного Кримінально-процесуального законодавства, специфіку процесуального керівництва досудового розслідування, чіткого слідування умовам допустимості доказів, тонкощі адвокатської діяльності, оперативно-розшукової, зовнішнього спостереження, затримання тощо.

     Студенти зрозуміли, що професії слідчого, оперативного співробітника, криміналіста, адвоката та прокурора об’єднує спільних набір характеристик: професіоналізм, стійкість до стресу, упевненість у собі, аналітичне мислення, зосередженість, уважність до деталей, відповідальність та мобільність. Сподіваємося, тренінги не лише доповнять здобуті теоретичні знання, але й заохотять студентів до зосередженого навчання в майбутньому.

Євгеній Шульга
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook